ΕΠΣΜ: Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου και το πρόγραμμα της Κυριακής!

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια του Σαββάτου, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ, ενώ μπορείτε να δείτε και το αυριανό πρόγραμμα:

Α1 – PLAYOFF ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ : –
 Α1 – PLAYOFF Π.ΜΕΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : –
 Α1 – PLAYOFF ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ : –
 Α1 – PLAYOFF ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ : –
 Α1 – PLAYOFF ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 4 – 4
 Α1 – PLAYOUT ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ : 0 – 1
 Α1 – PLAYOUT ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 1 – 1
 Α1 – PLAYOUT ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ : 2 – 0
 Α1 – PLAYOUT ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 – 4
 Α1 – PLAYOUT ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 3 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : –
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 0 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. : 3 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ : 3 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 2 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑ.Μ. – ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 3 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 2 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ – ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ : 4 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 3 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Β – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ Β : 1 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Β – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ Β : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Β : 4 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Β – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Β : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ. – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – ΥΛΤΕΞ ΛΥΚΟΙ : 0 – 6
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ – ΑΣ ΕΛΛΙΩΝΩΝ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ – ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 6 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΑΣΝΩΝ – ΠΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ : 3 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : –