Πλούσιο σε αγωνιστική δράση και με το ντέρμπι στο ΟΑΚΑ να ξεχωρίζει το σημερινό πρόγραμμα.
09:44 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Βορινό Σύνθετο
10:15 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Κράνισκα Γκόρα
Αλπικό Σκι
11:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Σκι ανώμαλου δρόμου
11:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Σπίντλερουβ Μλιν
Αλπικό Σκι
12:20 COSMOTE SPORT 5
Moto3 VisitQatar Grand Prix
3ες ελεύθερες δοκιμές
13:15 COSMOTE SPORT 5
Moto2 VisitQatar Grand Prix
3ες ελεύθερες δοκιμές
13:30 Eurosport 2
Strade Bianche
Ποδηλασία
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κολωνία – Αρμίνια Μπίλεφελντ
Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Έιμπαρ
Primera Division
14:00 ΕΡΤ Sports HD
Παλαιό Φάληρο – Γλυφάδα
Α1 Ανδρών
14:10 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP VisitQatar Grand Prix
3ες ελεύθερες δοκιμές
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Μπράιτον
Premier League
14:30 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Βορινό Σύνθετο
15:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS6 Ortega 2
15:00 Eurosport 2
Strade Bianche
Ποδηλασία
15:00 ΕΡΤ3
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Football League
15:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο
Άλμα με Σκι
15:30 ΕΡΤ2
Παράλληλες μεταδόσεις
Basket League
15:45 ΕΡΤ Play4
Άρης – Κολοσσός Ρόδου
Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2
Κύμη – ΠΑΟΚ
Basket League
15:45 ΕΡΤ Play3
Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι
Basket League
16:00 ΕΡΤ1
Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης
Super League Σουρωτή
16:20 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS10 Guanajuatito 1
16:25 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3 VisitQatar Grand Prix
Κατατακτήριες δοκιμές
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Φράιμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Λειψία – Άουγκσμπουργκ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Στουτγάρδη
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ
Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Handball Premier
17:00 ΕΡΤ Play1
Παναθηναϊκός – Παμβοχαϊκός
Volley League
17:00 Novasports 2HD
Γουέστ Μπρόμιτς – Ίπσουιτς
Championship
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές
Primera Division
17:20 COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2 VisitQatar Grand Prix
Κατατακτήριες δοκιμές
17:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Όστερσουντ
Δίαθλο
18:00 Novasports 4HD
Στρασβούργο – Λιόν
Ligue 1
18:00 ΕΡΤ2
Χολαργός – ΑΕΚ
Basket League
18:10 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS11 Otates 1
18:15 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP VisitQatar Grand Prix
4ες ελεύθερες δοκιμές
18:55 COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP VisitQatar Grand Prix
Κατατακτήριες δοκιμές
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS12 El Brinco Nueva
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπανταλόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
ACB Liga Endesa
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
New York Knicks – Sacramento Kings
NBA
19:00 Novasports 3HD
Πάρμα – Τζένοα
Serie A
19:15 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ
Ελεύθερο Σκι
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ
Premier League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ράγιο Βαγιεκάνο
Primera Division
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μάιντς – Γκλάντμπαχ
Bundesliga
19:30 Novasports 1HD
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Super League Σουρωτή
20:45 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Μπρέντα
Eredivisie
20:55 Eurosport 1
Players Championship
Πρέστον
21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells
Κυρίως ταμπλό
21:00 Novasports 3HD
Μονακό – Μπορντό
Ligue 1
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Κονελιάνο – Φιρέντσε
Serie A Femminile
21:30 Novasports 2HD
Κιέβο Βερόνα – Μίλαν
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε – Ουέσκα
Primera Division
22:00 FOX Sports
Sabres – Avalanche
NHL
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD
WRC Μεξικό
SS13 Guanajuatito 2
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μποαβίστα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Liga NOS
22:45 Eurosport 2
Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Βουνό Μάμοθ
Σνόουμπορντ