Η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής και το πλήρες πρόγραμμα σε 1ο , 2ο , 3ο και 4ο όμιλο

Συντάκτης: Share:

Πραγματοποιήθηκε  σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, η έναρξη του οποίου έχει οριστεί για τις 22 Σεπτεμβρίου

Ο Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου αποσύρθηκεαπο την ΕΠΣ Θράκης . Στον Α’ Όμιλο όπου μετέχουν οι τρεις ομάδες του Νομού Ξανθης (Ορφέας, Αρης Αβάτου, Ηρακλής Ζυγού) και η δευτεραθλήτρια Έβρου Ένωση Αλεξανδρούπολης, θα υπάρχει κάθε αγωνιστική μια ομάδα που θα κάνει ρεπό.

 

Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος, στον 1ο , 2ο , 3ο και 4ο όμιλο έχει ως εξής:

1ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

Αετός Ορφανού – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανσερραϊκός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ορφέας Puma Ξάνθης

ΡΕΠΟ: Κιλκισιακός

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΚΗ 15η

Κιλκισιακός – Αετός Ορφανού

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης

Άρης Αβάτου – Δόξα Κάτω Καμήλας

Πανσερραϊκός – Πανδραμαϊκός

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης

ΡΕΠΟ: Ηρακλής Νέου Ζυγού

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κιλκισιακός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Άρης Αβάτου

Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

ΡΕΠΟ: Πανδραμαϊκός

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

ΡΕΠΟ: Ορφέας Puma Ξάνθης

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Κεραυνός Πέρνης

Ορφέας Puma Ξάνθης – Κιλκισιακός

Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου

ΡΕΠΟ: Απόλλων Παραλιμνίου

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η

Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού

Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ορφέας Puma Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

ΡΕΠΟ: Άρης Αβάτου

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η

Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός

ΡΕΠΟ: Ένωση Αλεξανδρούπολης

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η

Ορφέας Puma Ξάνθης – Αετός Ορφανού

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Αβάτου

Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

ΡΕΠΟ: Κεραυνός Πέρνης

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης

Πανσερραϊκός- Δόξα Θεολόγου – Πότου

Άρης Αβάτου- Πανδραμαϊκός

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός

ΡΕΠΟ: Δόξα Κάτω Καμήλας

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού

Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός

Ορφέας Puma Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης

ΡΕΠΟ: Δόξα Θεολόγου Πότου

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η

Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός

Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης

Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου – Πότου

Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Νέου Ζυγού

ΡΕΠΟ: Νέστος Χρυσούπολης

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός

Ορφέας Puma Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ηρακλής Νέου Ζυγού

Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας

ΡΕΠΟ: Πανσερραϊκός

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου

Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ηρακλής Νέου Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Puma Ξάνθης

Δόξα Θεολόγου – Πότου – Πανδραμαϊκός

ΡΕΠΟ: Αετός Ορφανού

 

2ο ομιλος

 

 

1η αγωνιστική 16η

ΑΟ Σειρήνα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης – Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμίας – Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

2η αγωνιστική 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΟ Σειρήνα
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Θερμαϊκός Θέρμης
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Αστραπή Μεσοποταμίας
Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας – Θύελλα Σαρακηνών
Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Σειρήνα – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα – Ποσειδών Μηχανιώνας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Θύελλα Σαρακηνών – Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΟ Σειρήνα
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Αλμωπός Αριδαίας – Αστραπή Μεσοποταμίας
Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Αγροτικός Αστέρας
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Εδεσσαϊκός
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η αγωνιστική 20η

ΑΟ Σειρήνα – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα
Αστραπή Μεσοποταμίας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Άρης Παλαιοχωρίου – Ποσειδών Μηχανιώνας
Θύελλα Σαρακηνών – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική 21η

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Σειρήνα
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΑΣ Φλώρινα – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ρεπό: Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια

7η αγωνιστική 22η

ΑΟ Σειρήνα – Αστραπή Μεσοποταμίας
Άρης Παλαιοχωρίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Θύελλα Σαρακηνών – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ Φλώρινα
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Ποσειδών Μηχανιώνας
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός

8η αγωνιστική 23η

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΟ Σειρήνα
Αστραπή Μεσοποταμίας – Θύελλα Σαρακηνών
Θερμαϊκός Θέρμης – Αγροτικός Αστέρας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Εδεσσαϊκός
ΠΑΣ Φλώρινα – Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η αγωνιστική 24η

ΑΟ Σειρήνα – Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός – Αστραπή Μεσοποταμίας
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Θερμαϊκός Θέρμης
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Μακεδονικός – ΠΑΣ Φλώρινα
Αλμωπός Αριδαίας – Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η αγωνιστική 25η

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Σειρήνα
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Αστραπή Μεσοποταμίας – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Σειρήνα – Εδεσσαϊκός
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Θύελλα Σαρακηνών
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η αγωνιστική 27η

Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – ΑΟ Σειρήνα
Εδεσσαϊκός – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας – Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΠΑΣ Φλώρινα
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Σειρήνα – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Μακεδονικός – Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΑΣ Φλώρινα – Αστραπή Μεσοποταμίας
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η αγωνιστική 29η

Μακεδονικός – ΑΟ Σειρήνα
Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Παλαιοχωρίου – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Αστραπή Μεσοποταμίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15η αγωνιστική 30η

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών – Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΣ Φλώρινα – Εδεσσαϊκός
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Αγροτικός Αστέρας
Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών
Αστραπή Μεσοποταμίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

3ος όμιλος

1η αγωνιστική – 14η

ΑΣ Μετέωρα – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Αταλάντη – Ποταμιά

ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά – Αλμυρός

Θησέας Αγριάς – Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική – 15η

Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας

Ποταμιά – Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς

Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική – 16η

ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας

Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Θησέας Αγριάς – Ποταμιά

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων

Πιερικός – Αλμυρός

4η αγωνιστική – 17η

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας

Δίας Δίου – Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

5η αγωνιστική – 18η

ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη

Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Αλμυρός – Ποταμιά

ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

6η αγωνιστική- 19η

Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα

Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας

ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός

Αταλάντη – Αλμυρός

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων

Ποταμιά – Δίας Δίου

7η αγωνιστική – 20ή

ΑΣ Μετέωρα- Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς

Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά

Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου – Αταλάντη

Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική – 21η

Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός

Θησέας Αγριάς – Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου

ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά

Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική – 22η

ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός

Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς

Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου

ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη

10η αγωνιστική – 23η

Αλμυρός – ΑΣ Μετέωρα

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων

Ηρακλής Λάρισας -Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά

Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική – 24η

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων

Δίας Δίου – Αλμυρός

Ποταμιά – Πιερικός

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας

Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς

Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική – 25η

Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα

ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά

Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Πιερικός – Αταλάντη

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου

Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική – 26η

ΑΣ Μετέωρα – Ποταμιά

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου

Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων

ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός

Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός

Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς

4ος όμιλος

1η αγωνιστική – 15η

Τηλυκράτης 2014 – ΑΟ Ανατολής

Θιναλιακός – μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Μεσολογγίου

Αχερών Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΠΑΣ Πρέβεζας.- Ναυπακτιακός Αστέρας

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η αγωνιστική – 16η

Θιναλιακός – Τηλυκράτης 2014

ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΑΕ Λευκίμμης- Αχερών Καναλακίου

ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η αγωνιστική – 17η

Τηλυκράτης 2014 – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Θιναλιακός

Αχερών Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Πρέβεζας – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου

Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η αγωνιστική – 18η

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2014

Απόλλων Ευπαλίου – Αχερών Καναλακίου

Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζας

ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η αγωνιστική – 19η

Τηλυκράτης 2014 – Αχερών Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η αγωνιστική – 20η

ΠΑΣ Πρέβεζας – Τηλυκράτης 2014

Αχερών Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας

Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας

Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

7η αγωνιστική – 21η

Τηλυκράτης 2014 – Αναγέννηση Άρτας

Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζας

Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχερών Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου

ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός

Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής

8η αγωνιστική – 22η

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης 2014

Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΠΑΣ Πρέβεζας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχερών Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής

9η αγωνιστική – 22η

Τηλυκράτης 2014 – Ναυπακτιακός Αστέρας

Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας

ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζας

Μακεδονικός Φούφα – Αχερών Καναλακίου

ΑΟ Ανατολής – ΑΕΠ Καραγιαννίων

Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

10η αγωνιστική – 23η

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης 2014

Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Ανατολής

Αχερών Καναλακίου – Θιναλιακός

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου

11η αγωνιστική – 24η

Τηλυκράτης 2014 – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

Αχερών Καναλακίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων

12η αγωνιστική – 25η

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 2014

ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής

Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Καραγιαννίων

ΠΑΣ Πρέβεζας – Αχερών Καναλακίου

13η αγωνιστική – 26η

Τηλυκράτης 2014 – Μακεδονικός Φούφα

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης

Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός Αστέρας

Αχερών Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας

Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζας