Αυτοί σφυρίζουν ΠΑΟΚ Β και Ηρακλή

Συντάκτης: Share:

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές των αγώνων της 16ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Super League 2.

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β (17.00 ΕΡΤ3, Αλκαζάρ)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας)

 

Ολυμπιακός Β – Νίκη Βόλου (14.45, Ρέντη)

Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)

Βοηθοί: Τοροσιάδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

 

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου (14.45, Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Δελής, Φίλος (Βοιωτίας)

 

Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας (14.45, Σερρών)

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Φράγιος, Κουφός (Μακεδονίας)

 

Ηρακλής – Καβάλα (14.45, Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τζιότζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

 

Βέροια – Θεσπρωτός (14.45 ΕΡΤ3, Βέροιας)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Μηνούδης, Βρούζος (Πιερίας)

 

Απόλλων Πόντου – Ξάνθη (14.45 ERTSPORTS, Μακεδονικού)

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας, φωτ.)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Σάββας (Σερρών)

 

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός (14.45, Καρδίτσας)

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Φαλτάκας (Γρεβενών)

 

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Κηφισιά – ΑΕΚ Β (14.45 ΕΡΤ3, «Μ. Κρητικόπουλος»)

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Νίκζας (Λάρισας)

 

Επισκοπή – Καλαμάτα (14.00, ΔΑΚ Γάλλου)

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κύριος (Αρκαδίας)

 

ΟΦΙ – Χανιά (14.45, Βουζουνεράκειο)

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

 

Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη (14.45, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου), Κοττωρός (Δωδ/νήσου)

 

Ηρόδοτος – Εργοτέλης (14.45, Ν. Αλικαρνασσού)

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Κάλλης, Βιντσεντζάτος (Αν. Αττικής)

 

Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης Άρτας (14.45, Λιβαδειάς)

Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)

 

Ρόδος – Παναθηναϊκός Β (14.45, Ρόδου)

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

 

Καλλιθέα – Διαγόρας (17.00 ERTSPORTS, «Γρ. Λαμπράκης»)

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)