Κληρώσεις μπάσκετ: Πού θα τις δείτε και ποιες ομάδες παίρνουν μέρος στα πρωταθλήματα!

Συντάκτης: Share:

Οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων και των Κυπέλλων στα Εθνικά Πρωταθλήματα Ανδρών και Γυναικών, που διεξάγονται από την ΕΟΚ, πραγματοποιούνται σήμερα στις 12:00 το μεσημέρι (18/08) στα γραφεία της ομοσπονδίας.

Η κλήρωση θα μεταδοθεί μέσω live streaming (youtube.com/hellenicbf), χωρίς την παρουσία κόσμου. Η σειρά με την οποία θα γίνουν οι κληρώσεις είναι η εξής:

  • Κύπελλο Ανδρών
  • Πρωτάθλημα Α2 Ανδρών
  • Πρωτάθλημα Β Ανδρών (1,2,3,4 όμιλοι διαδοχικά)
  • Πρωτάθλημα Γ Ανδρών (1,2,3,4,5,6 όμιλοι διαδοχικά)
  • Κύπελλο Γυναικών
  • Πρωτάθλημα Α1 Γυναικών
  • Πρωτάθλημα Α2 Γυναικών (1,2,3,4 όμιλοι διαδοχικά)

Δείτε αναλυτικά ποιες ομάδες θα πάρουν μέρος σε κάθε κατηγορία:.

A1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – 2023

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                                      ………….

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                                   ………….

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ                                                   ………….

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                          ………….

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                      ………….

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                        ………….

ΑΣ ΠΑΟΚ                                                        ………….

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ                                     ………….

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ                                              ………….

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ                                                 ………….

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ                      ………….

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                               ………….

Ημερομηνίες Αγώνων

1η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ    09/10/2022   12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΤΕΤΑΡΤΗ              28/12/2022

2η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ    16/10/2022   13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΤΕΤΑΡΤΗ                  04/01/2023

3η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ    23/10/2022   14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ                08/01/2023

4η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ    30/10/2022   15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ                15/01/2023

5η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ    06/11/2022   16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ                18/01/2023

6η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ    13/11/2022   17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ               22/01/2023

7η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΣΑΒΒΑΤΟ   19/11/2022  18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ                29/01/2023

8η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΤΕΤΑΡΤΗ    30/11/2022  19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΣΑΒΒΒΑΤΟ              04/02/2023

9η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ    04/12/2022  20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ              19/02/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ    11/12/2022                21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΤΕΤΑΡΤΗ            22/02/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ    18/12/2022  22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ              26/02/2023

B’ ΦΑΣΗ PLAY OFF – PLAY OUT

01/03 (Τετάρτη), 05/03 (Κυριακή), 08/03/2023 (Τετάρτη)

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF – PLAY OUT

12/03 (Κυριακή), 15/03 (Τετάρτη), 19/03 (Κυριακή)      

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF (για θέσεις 1 – 2): 29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη), 09/04 (Κυριακή), 12/04 (Τετάρτη).

(για θέσεις 3 – 4, 5 – 6, 7 – 8):  29/03 (Τετάρτη), 02/04 (Κυριακή), 05/04 (Τετάρτη).

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – 2023

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ                               ……………

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                             ……………

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014                                 ……………

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                                            ……………

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ                                          ……………

ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                         ……………

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ                                               ……………

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                     ……………

ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ                                            ……………

Ημερομηνίες Αγώνων

1η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           16/10/2022          10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  18/12/2022

2η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           23/10/2022          11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  08/01/2023

3η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           30/10/2022          12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  15/01/2023

4η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           06/11/2022          13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  22/01/2023

5η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           13/11/2022          14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  29/01/2023

6η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           20/11/2022          15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  05/02/2023

7η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           27/11/2022          16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ              ΚΥΡΙΑΚΗ  12/02/2023

8η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           04/12/2022          17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ  19/02/2023

9η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           11/12/2022          18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ  05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ:  Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023.  Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ                                                           ……………

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ                                                         ……………

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                    ……………

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ                     ……………

ΦΟΙΝΙΞ ΑΦΜΣ                                                            ……………

ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                                                   ……………

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                                         ……………

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ                               ……………

Ημερομηνίες Αγώνων

1η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           23/10/2022          8η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  18/12/2022

2η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           30/10/2022          9η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  08/01/2023

3η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           06/11/2022          10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  15/01/2023

4η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           13/11/2022          11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  22/01/2023

5η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           20/11/2022          12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  05/02/2023

6η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           04/12/2022          13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  19/02/2023

7η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           11/12/2022          14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                ΚΥΡΙΑΚΗ  05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ:  Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023.  Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2022 – 2023

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ                                             ……………

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ                                 ……………

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                         ……………

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ                 ……………

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ                                                ……………

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ                   ……………

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ                           ……………

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ                   ……………

ΧΑΝΘ                                                              ……………

Ημερομηνίες Αγώνων

1η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           16/10/2022          10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  18/12/2022

2η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           23/10/2022          11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  08/01/2023

3η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           30/10/2022          12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  15/01/2023

4η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           06/11/2022          13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  22/01/2023

5η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           13/11/2022          14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  29/01/2023

6η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           20/11/2022          15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  05/02/2023

7η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           27/11/2022          16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  12/02/2023

8η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           04/12/2022          17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ  19/02/2023

9η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           11/12/2022          18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ  05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ:  Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023.  Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ                          ……………

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                                    ……………

ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ                            ……………

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ                           ……………

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ                                                  ……………

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ                                            ……………

ΝΕΑΠΟΛΗ ΑκΠΚ                                           ……………

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ                                                  ……………

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                                  ……………

Ημερομηνίες Αγώνων

1η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           16/10/2022          10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  18/12/2022

2η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           23/10/2022          11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  08/01/2023

3η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           30/10/2022          12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  15/01/2023

4η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           06/11/2022          13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  22/01/2023

5η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           13/11/2022          14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  29/01/2023

6η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           20/11/2022          15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ  05/02/2023

7η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           27/11/2022          16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  12/02/2023

8η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           04/12/2022          17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ  19/02/2023

9η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ           11/12/2022          18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ  05/03/2023

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ:  Β’ ΦΑΣΗ PLAY OFF & PLAY OUT 12/03, 16/03, 19/03/2023

Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 29/03, 01, 05/04/2023.  Γ’ ΦΑΣΗ PLAY OUT 02/04/2023.

Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF 09/04/2023.

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ                                                    ……………………………

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ                           ……………………………

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ                                ……………………………

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ                                             ……………………………

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ                                    ……………………………

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ                                                ……………………………

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ                                          ……………………………

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ                                                 ……………………………

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                                                 ……………………………

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ                                                 ……………………………

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ                                             ……………………………

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ                          ……………………………

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ                                    ……………………………

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ                                                  ……………………………

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ                                                  ……………………………

ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΕ)           ……………………………

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            08/10/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΣΑΒΒΑΤΟ            28/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            15/10/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ               04/02/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            22/10/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/02/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            29/10/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ              22/02/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            05/11/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              25/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            12/11/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              04/03/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            19/11/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/03/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            26/11/2022        23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            03/12/2022        24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              25/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            10/12/2022        25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              01/04/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ            21/12/2022        26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              08/04/2023

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ            28/12/2022        27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ              12/04/2023

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            07/01/2023        28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ              19/04/2023

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            14/01/2023        29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              22/04/2023

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            21/01/2023        30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              29/04/2023

B’ ΦΑΣΗ –PLAY OFF & PLAY OUT:ΤΕΤΑΡΤΗ 03/05, ΣΑΒΒΑΤΟ 06/05, ΤΕΤΑΡΤΗ 10/05/23

Γ’ ΦΑΣΗ – FINAL FOUR  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/05, ΚΥΡΙΑΚΗ 21/05/2023.

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

1ος ΟΜΙΛΟΣ                                                                                                                                        

ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ          ……………….

ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ                              ……………….

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82                                 ……………….

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ       ……………….

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                                ……………….

ΑΟΝΣ Ο ΜΙΛΩΝ                             ……………….

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                               ……………….

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ                             ……………….

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                         ……………….

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ                           ……………….

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ……………….

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ                    ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            08/10/2022        12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            15/10/2022        13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            22/10/2022        14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            29/10/2022        15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            05/11/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΣΑΒΒΑΤΟ            04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            12/11/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            19/11/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            26/11/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            03/12/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            10/12/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ            21/12/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF PLAY OUT:  ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF:  ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ                                     ……………….

ΟΦΗ                                                 ……………….

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ                      ……………….

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ               ……………….

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ                                ……………….

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                                      ……………….

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                             ……………….

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                ……………….

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ                             ……………….

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ                                   ……………….

ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ……………….

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ                                     ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            08/10/2022        12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            15/10/2022        13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            22/10/2022        14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            29/10/2022        15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            05/11/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΣΑΒΒΑΤΟ            04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            12/11/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            19/11/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            26/11/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            03/12/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            10/12/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ            21/12/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT:  ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF:  ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET                           ……………….

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ                     ……………….

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ                      ……………….

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                            ……………….

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                              ……………….

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ             ……………….

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ       ……………….

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937   ……………….

ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                  ……………….

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ              ……………….

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ               ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            08/10/2022        12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            15/10/2022        13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            22/10/2022        14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            29/10/2022        15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            05/11/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΣΑΒΒΑΤΟ            04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            12/11/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            19/11/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            26/11/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            03/12/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            10/12/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ            21/12/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT:  ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF:  ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ                                    ……………….

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ              ……………….

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜ.             ……………….

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                         ……………….

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ                                ……………….

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ                  ……………….

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                     ……………….

ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ                              ……………….

ΧΑΝΘ                                               ……………….

ΔΕΚΑ                                                ……………….

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ                         ……………….

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            08/10/2022        12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              07/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            15/10/2022        13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              14/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            22/10/2022        14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              21/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            29/10/2022        15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              28/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            05/11/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΣΑΒΒΑΤΟ            04/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            12/11/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            19/11/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            26/11/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              04/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ            03/12/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              11/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ            10/12/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              18/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ            21/12/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ              01/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT:  ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF:  ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

1ος ΟΜΙΛΟΣ                                                                                2ος ΟΜΙΛΟΣ                                               

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ                 ………………..                    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ                 ………………..

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ                 ………………..                    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΚ.              ………………..

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ………………..                    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ              ………………..

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ             ………………..                    ΑΣ ΠΕΡΑ                           ………………..

ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΥ Π…………………                ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ              ………………..

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ………………..                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ              ………………..

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980      ………………..                    ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ                  ………………..

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ     ………………..                    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.              …………………

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ………………..             ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ               ………………..

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ                  ………………..                    ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ                  ………………..

ΚΑΠ                                    ………………..                    ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ              ………………..

ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ    ………………..                    ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ              ………………..

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             09/10/2022        12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              08/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             16/10/2022        13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              15/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             23/10/2022        14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              22/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             30/10/2022        15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              29/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             06/11/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ             05/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             13/11/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              12/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             20/11/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              19/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             27/11/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              05/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             04/12/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              12/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ             11/12/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              19/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ             18/12/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              02/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT:  ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF PLAY OUT:  ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

3ος ΟΜΙΛΟΣ                                                                                             4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ             ………………..                    ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ                   ………………..

ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. ………………..                    ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ                   ………………..

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   ………………..                    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ                     ………………..

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡ.      ………………..                    ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986              ………………..

ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ                ………………..                    ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ………………..

ΦΟΙΝΙΞ ΑΦΜΣ                 ………………..                    ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ                          ………………..

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ              ………………..                    ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012               ………………..

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ………………..                    ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ………………..

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.    ………………..                    ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ              ………………..

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ                     ………………..                    ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                ………………..

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. Ψ.       ………………..                    ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ              ………………..

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ………………..    ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ                   ………………..

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             09/10/2022        12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              08/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             16/10/2022        13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              15/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             23/10/2022        14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              22/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             30/10/2022        15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              29/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             06/11/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ             05/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             13/11/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              12/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             20/11/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              19/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             27/11/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              05/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             04/12/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              12/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ             11/12/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              19/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ             18/12/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              02/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT:  ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF PLAY OUT:  ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04

ΣΩΜΑΤΕΙΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022 – 2023

5ος ΟΜΙΛΟΣ                                                                                  6ος ΟΜΙΛΟΣ   

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                  ………………..        ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ                               ………………..

ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ          ………………..        ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ                    ………………..

ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤ.    ………………..        ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ              ………………..

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ                                 ………………..        ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ              ………………..

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ                       ………………..       ΑΓΣ ΣΙΔΗΡ. ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ………………..

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          ………………..        ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ              ………………..

ΜΕΝΤ   ………………..                                                 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ              ………………..

ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ                         ………………..        ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87              ………………..

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ            ………………..        ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ              ………………..

ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                 ………………..        ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ              ………………..

ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ ………………..           ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ………………..

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ………………..

Ημερομηνίες αγώνων

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             09/10/2022        12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              08/01/2023

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             16/10/2022        13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              15/01/2023

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             23/10/2022        14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              22/01/2023

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             30/10/2022        15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              29/01/2023

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             06/11/2022        16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ               ΚΥΡΙΑΚΗ             05/02/2023

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             13/11/2022        17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              12/02/2023

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             20/11/2022        18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              19/02/2023

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             27/11/2022        19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              05/03/2023

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ             04/12/2022        20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              12/03/2023

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ             11/12/2022        21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              19/03/2023

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ             18/12/2022        22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ              02/04/2023

Β’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF & PLAY OUT:  ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 12/04

Γ’ ΦΑΣΗ – PLAY OFF PLAY OUT:  ΣΑΒΒΑΤΟ 22/04, ΤΕΤΑΡΤΗ 26/04, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/04