Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/10) -Εκεί θα δείτε το Άρης-Κολοσσός

Συντάκτης: Share:

Γεμάτη δράση σε όλα τα αθλήματα είναι η σημερινή ημέρα, με την αναμέτρηση ανάμεσα σε Άρη και Κολοσσό για την 3η αγωνιστική της Basket League να ξεχωρίζει.

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
Αναλυτικά:

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS8 Querol – Les Pobles 1, Ισπανία

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS9 El Montmell 1, Ισπανία

12:30 ΕΡΤ3
Ολυμπιακός – ΑΕΚ Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουότφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Φούλαμ – ΚΠΡ EFL Championship

14:45 Eurosport 1 Home
Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS10 Savalla 2, Ισπανία

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Σπέτσια – Σαλερνιτάνα Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS11 Querol – Les Pobles 2, Ισπανία

16:30 Novasports Start
Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD
Φράιμπουργκ – Λειψία Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σαουθάμπτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Άστον Βίλα – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Νόριτς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Μάδεργουελ – Σέλτικ Scottish Premiership

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Eurosport 2
Γκραν Πρι Μορμπιχάν Ποδηλασία

17:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – ΑΕΚ Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Άρης – Κολοσσός Basket League

17:30 Novasports 1HD
Φέγενορντ – Βάαλβαϊκ Eredivisie

18:00 Novasports 2HD
Κλερμόν – Λιλ Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λάτσιο – Ίντερ Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Σπαρτάκ Μόσχας – Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:15 Novasports Start
Λας Πάλμας – Τενερίφη Β’ Ισπανίας

19:20 Eurosport 2
Superbike Αργεντινή

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπρέντφορντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 1HD
Λεβάντε – Χετάφε La Liga

19:30 Novasports Prime
Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga

19:45 Novasports 4HD
Χέρενφεϊν – Άγιαξ Eredivisie

20:00 ΕΡΤ3
Basket League Basket League

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD
Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναθηναϊκός – Ιωνικός Super League

20:45 Eurosport 1
Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

20:50 Eurosport 2
Superbike Αργεντινή

21:00 Novasports 5HD
Βίρτους Μπολόνια – Τριέστε Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπούργκος – Βαλένθια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μίλαν – Βερόνα Serie A

22:00 Eurosport 2
Global Champions Tour Ιππασία

22:00 Novasports 4HD
Αϊντχόφεν – Τσβόλε Eredivisie

22:00 Novasports 2HD
Λιόν – Μονακό Ligue 1

22:50 Novasports 6HD
Λος Άντζελες – Σαν Χοσέ MLS

23:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Indian Wells