Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Συντάκτης: Share:

Για… όλα τα γούστα οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (26/9), με σπουδαία παιχνίδια στη Σούπερ Λιγκ, τελικό Σούπερ Καπ στο μπάσκετ και τελικό για τη Μαρία Σάκκαρη στο Ostrava Open.

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

09:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 2021 Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας

 

11:15 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Σότσι, Ρωσία – 3ος αγώνας

 

11:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Astana Open Τένις

 

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μπέτις – Μανρέσα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

 

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

 

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντιναμό Μόσχας – Ρουμπίν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σεντ Μίρεν – Αμπερντίν Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

 

14:00 Novasports 5HD Μπορντό – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

14:30 Novasports 4HD Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

14:30 Novasports 3HD Ντιναμό Δρέσδης – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

 

14:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας Αγώνας

 

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μαρία Σάκκαρη-Ανέτ Κονταβάιτ Τελικός Ostrava Open Τένις

 

15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

 

15:30 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα

 

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σασουόλο – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαουθάμπτον – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναθηναϊκός – Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

 

16:00 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

 

16:30 ΕΡΤ3 Λαύριο-ΑΕΚ Μικρός τελικός Super Cup Μπάσκετ

 

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Moselle Open Τένις

 

16:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

17:00 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα

 

17:15 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Λεβάντε La Liga Ποδόσφαιρο

 

18:00 Novasports 2HD Κλερμόν – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

18:15 COSMOTE SPORT 1 HD Λαμία – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

 

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

18:30 Eurosport 2 Superbike Ισπανία Μηχανοκίνητα

 

18:30 Novasports 3HD Φράιμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κρασνοντάρ – Σότσι Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

 

19:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

 

19:30 Novasports Start Ράγιο Βαγιεκάνο – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

 

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

 

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Μπράγκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

 

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

20:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

 

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ομπραντόιρο ACB Liga Endesa Μπάσκετ

 

21:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Τελικός Super Cup Μπάσκετ

 

21:30 Novasports Start Τερνάνα – ΣΠΑΛ Serie B Ποδόσφαιρο

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

 

21:45 Novasports 5HD Τρέντο – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

 

21:45 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σιάτλ Στορμ – Φοίνιξ Μέρκιουρι WNBA 2021 Playoffs Μπάσκετ

 

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο