Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Συντάκτης: Share:

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

 

Αναλυτικά:

11:00 Novasports 6HD

Γαλλία – Αγγλία Davis Cup

 

12:30 ΕΡΤ3

ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Άρσεναλ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

 

14:30 Novasports 2HD

Πρέστον – Φούλαμ EFL Championship

 

14:35 COSMOTE SPORT 5 HD

Rallycross Γερμανία 1 (World RX/RX2e)

 

14:45 ΕΡΤ3

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας Super League 2

 

14:45 ΕΡΤ Sports 1

Παναθηναϊκός Β’ – ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2

 

15:00 Novasports 1HD

Αλαβές – Θέλτα La Liga

 

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Rallycross Μηχανοκίνητα

 

16:00 COSMOTE SPORT 9

Σαμπντόρια – Ελλάς Βερόνα Serie A

 

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Έμπολι – Φιορεντίνα Serie A

 

16:30 Novasports News

Γκρόιτερ Φιρτ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

 

16:30 Novasports Start

Μπόχουμ – Φράιμπουργκ Bundesliga

 

16:30 Novasports 5HD

Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga

 

16:30 Novasports 4HD

Χέρτα – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

 

16:30 Novasports 3HD

Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga

 

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Λίβερπουλ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

 

17:00 ΕΡΤ3

Καλαμάτα ΠΣ – Εργοτέλης Greek Super League 2

 

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Κρίσταλ Πάλας – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

 

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Νόριτς – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

 

17:00 Novasports 6HD

Σερβία – Γερμανία Davis Cup

 

17:15 Novasports 1HD

Βαλένθια – Βαγιεκάνο La Liga

 

17:15 Novasports 2HD

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Super League

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A

 

19:15 Novasports 5HD

Αλμερία – Ουέσκα Β’ Ισπανίας

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μπράιτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία Super League

 

19:30 Novasports 3HD

Μπάγερν Μονάχου – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

 

19:30 Novasports 1HD

Μαγιόρκα – Χετάφε La Liga

 

19:30 Novasports Prime

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League

 

20:00 ΕΡΤ3

Α.Ο.Ν.Σ Μίλων – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

 

21:30 Novasports 3HD

Χολστάιν Κίελ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Βενέτσια – Ίντερ Serie A

 

21:45 Novasports 4HD

Σαρλερουά – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Παλμέιρας – Φλαμένγκο Copa Libertadores

 

22:00 Novasports 2HD

Νις – Μετς Ligue 1

 

22:00 Novasports 1HD

Βιγιαρεάλ – Μπαρτσελόνα La Liga

 

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Μπελενένσες – Μπενφίκα Liga Portugal