Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Συντάκτης: Share:

Στο ντέρμπι ΠΑΟΚ-Άρη πέφτουν τα φώτα στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

13:15 Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ Eredivisie

 

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

 

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λίβινγκστον – Ρέιντζερς Scottish Premiership

 

14:00 Novasports 2HD Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

 

14:05 COSMOTE SPORT 5 HD Rallycross Γερμανία 2

 

14:30 Novasports Start Γκενκ – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

 

14:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

 

14:45 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Λάρισα Greek Super League 2

 

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – Ιωνικός Super League

 

15:00 ΕΡΤ Sports 2 Τρίτων – Καρδίτσα Α2 Μπάσκετ

 

15:00 Novasports 1HD Μπέτις – Λεβάντε La Liga

 

15:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Βόλος Super League

 

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ρούμπιν Καζάν – Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

 

15:30 Novasports 5HD Τβέντε – Φέγενορντ Eredivisie

 

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Rallycross

 

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπέρνλι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ

 

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέντφορντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

 

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σπέτσια – Μπολόνια Serie A

 

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λέστερ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ

 

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μίλαν – Σασουόλο Serie A

 

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

 

16:00 Novasports 2HD Μονακό – Στρασβούργο Ligue 1

 

16:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

 

17:00 ΕΡΤ3 Κηφισιά – Διαγόρας Super League 2

 

17:00 Novasports News Ελλάδα – Λευκορωσία Προκριματικά FIBA World Cup

 

17:15 Novasports 1HD Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

 

17:45 Novasports News Χέρενφεϊν – Αϊντχοφεν Eredivisie

 

18:00 Novasports 5HD Τουρκία – Μ. Βρετανία Προκριματικά FIBA World Cup

 

18:05 Novasports 2HD Μονπελιέ – Λιόν Ligue 1

 

18:30 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

 

18:30 Novasports 3HD Λειψία – Λεβερκούζεν Bundesliga

 

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης Ρωσικό Πρωτάθλημα

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρόμα – Τορίνο Serie A

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός Super League

 

19:30 Novasports 1HD Κάντιθ – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

 

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Άρης Super League

 

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Τοντέλα Liga Portugal

 

21:30 Novasports Start Κόμο – Πάρμα Serie B

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Λάτσιο Serie A

 

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη La Liga

 

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς NBA

 

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal