Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Συντάκτης: Share:

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

 

Αναλυτικά:

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

14:30 Novasports 2HD

Λούτον – Μπόρνμουθ EFL Championship Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

 

16:30 Novasports Start

Ουνιόν Βερολίνου – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

16:30 Novasports News

Μάιντς – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

16:30 Novasports 5HD

Βόλφσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

16:30 Novasports 4HD

Στουτγάρδη – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

16:30 Novasports 3HD

Κολωνία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Νταρουσάφακα – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

 

17:00 ΕΡΤ3

Ηρακλής – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

 

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Νιούκαστλ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Γουλβς – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Νόριτς – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

17:00 Novasports 1HD

Ντέρμπι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

 

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Μπέρνλι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

17:00 ΕΡΤ Sports 1

ΠΑΟΚ – Κολοσσός Basket League Μπάσκετ

 

17:00 ΕΡΤ Sports 2

Λάρισα – Άρης Basket League Μπάσκετ

 

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD

Λαμία – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο

 

17:15 Novasports 2HD

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

 

18:00 Novasports 6HD

Σεντ Ετιέν – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD

WRC 2022 Ξεκίνημα της Σεζόν

 

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Σαλερνιτάνα – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ  Ποδόσφαιρο

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Απόλλων Σμύρνης – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

 

19:30 Novasports 3HD

Γκλάντμπαχ – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

19:30 Novasports Prime

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

 

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπενφίκα – Μορεϊρένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

 

20:00 ΕΡΤ3

Ολυμπιακός – Ιωνικός HNC Revolution Basket League Μπάσκετ

 

21:00 Novasports 1HD

Φέγενορντ – Φίτεσε Eredivisie Ποδόσφαιρο

 

21:00 COSMOTE SPORT 5 HD

WRC 2022 Ξεκίνημα της Σεζόν

 

21:30 Novasports 3HD

Ντάρμσταντ – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Γιουβέντους – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

 

21:45 Novasports 5HD

Κλαμπ Μπριζ – Σεντ Τρούιντεν Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD

 

Μούρθια – Μπούργκος ACB Liga Endesa Μπάσκετ

 

22:00 Novasports 2HD

Παρί Σεν Ζερμέν – Μπρεστ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Μπέτις – Σεβίλλη Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο