Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Συντάκτης: Share:

Φουλ δράση σε Superleague και Basket League, με το μεγάλο ντέρμπι Παναθηναϊκού-Ολυμπιακού να ξεχωρίζει στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

13:15 Novasports 1HD Ουτρέχτη – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

 

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σασουόλο – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

 

14:00 Novasports 5HD Χαλ – Στόουκ EFL Championship Ποδόσφαιρο

 

14:00 Novasports 2HD Ρεν – Μπορντό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

14:30 Novasports 4HD Αντβέρπ – Σαρλερουά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

14:30 Novasports 3HD Σάλκε – Χολστάιν Κίελ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

 

14:45 ΕΡΤ3 Λεβαδειακός – Καλαμάτα ΠΣ Super League 2 Ποδόσφαιρο

 

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Αιγάλεω ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

 

15:00 Novasports Start Έλτσε – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

 

15:30 Novasports 1HD Χρόνιγκεν – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λίβερπουλ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Βενέτσια – Έμπολι  Serie A Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

 

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπολόνια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

 

16:30 Novasports 3HD Άουγκσμπουργκ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League Μπάσκετ

 

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

 

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Νίκη Βόλου Super League 2 Ποδόσφαιρο

 

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Προμηθέας Basket League Μπάσκετ

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕΚ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

 

17:15 Novasports 5HD ΣΠΑΛ – Μπενεβέντο Serie B Ποδόσφαιρο

 

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μανρέσα – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

 

18:05 Novasports 2HD Τρουά – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

18:30 Novasports 3HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

 

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόμα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

 

19:15 COSMOTE SPORT 6 HD Αναντολού Εφές – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

 

19:30 Novasports 1HD Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

 

19:30 Novasports Prime ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

 

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς – Φοίνιξ Σανς NBA Μπάσκετ

 

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βιζέλα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο

 

20:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

 

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φαμαλικάο – Πάκος Φερέιρα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

 

20:30 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο Σούπερ Καπ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

 

21:45 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

 

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπελενένσες – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο