Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Συντάκτης: Share:

Ο μεγάλος τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας Λουξ ξεχωρίζει στις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:35 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS11 Cabeceiras de Basto 1, Πορτογαλία

 

11:05 Novasports 6HD Αγώνες αυτοκινήτων DTM Μηχανοκίνητα

 

11:50 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS12 Amarante 1, Πορτογαλία

 

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Βαρκελώνη, Ισπανία – Sprint Race

 

13:30 Novasports 4HD Next Generation Select Team – Μέγκα Μότσαρτ

 

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Ισπανίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

 

14:00 Novasports Start WTA 250 Μαρόκο Τένις

 

14:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, GP Βαρκελώνης, 3ες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

 

14:30 Novasports 6HD Αγώνες αυτοκινήτων DTM Μηχανοκίνητα

 

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon

 

15:35 COSMOTE SPORT 5 HD W Series Βαρκελώνη, Ισπανία – 3ος αγώνας

 

16:00 Novasports 6HD WTA 250 Στρασβούργο Τένις

 

16:00 ΕΡΤ3 IAAF Diamond League Μπέρμιγχαμ

 

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 250 Gonet Geneva Open

 

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS13 Vieira do Minho 2, Πορτογαλία

 

16:50 ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Ισπανίας

 

17:00 ΕΡΤ Sports 4 Ψυχικό – Ελευθερούπολη Α2 Μπάσκετ

 

17:00 ΕΡΤ Sports 3 Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη Πόλο

 

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ντινάμο Μόσχας – Σότσι Ρωσικό Πρωτάθλημα

 

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης Ρωσικό Πρωτάθλημα

 

17:00 Novasports Prime Μπαρτσελόνα – Ολυμπιακός EuroLeague

 

18:00 ΕΡΤ Sports 2 Παπαφλέσσεια Στίβος

 

18:15 COSMOTE SPORT 2 HD Τζένοα – Μπολόνια Serie A

 

18:30 Novasports 1HD Βαλένθια – Θέλτα La Liga

 

18:35 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Βαρκελώνη, Ισπανία – Sprint Race

 

19:00 Novasports Start Πίζα – Μπενεβέντο Serie B

 

19:35 COSMOTE SPORT 5 HD W Series Βαρκελώνη, Ισπανία – 3ος αγώνας

 

20:00 Novasports 5HD PGA Championship Γκολφ

 

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδος

 

20:00 Novasports Prime Ρεάλ Μαδρίτης – Αναντολού Εφές EuroLeague

 

21:00 Novasports 1HD Φράιμπουργκ – Λειψία Κύπελλο Γερμανίας

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Γιουβέντους Serie A

 

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Λάτσιο – Ελλάς Βερόνα Serie A

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Έμπολι Serie A

 

22:00 Novasports News Ναντ – Σεντ Ετιέν Ligue 1

 

22:00 Novasports Start Ρεμς – Νις Ligue 1

 

22:00 Novasports 6HD Λανς – Μονακό Ligue 1

 

22:00 Novasports 4HD Λιλ – Ρεν Ligue 1

 

22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Στρασβούργο  Ligue 1

 

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μετς Ligue 1

 

23:00 Novasports Extra 1 Έιμπαρ – Τενερίφη Β’ Ισπανίας