Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (3/12)

Συντάκτης: Share:

Δείτε παρακάτω το σημερινό (3/12) πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

10:30 Eurosport 1
Ελεύθερο σκι | Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

12:20 Eurosport 1
Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

13:05 Eurosport 2
Ελεύθερο Σκι | Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

13:15 Eurosport 1
Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Άνδρες και γυναίκες Σκι

15:00 Eurosport 1 UK
Championship Σνούκερ

15:15 Eurosport 1
Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

15:30 ΕΡΤ Sports 1-COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1, Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 1 Μηχανοκίνητα

16:20 Eurosport 1 UK
Championship Σνούκερ

16:20 Eurosport 1
Ελεύθερο σκι | Ρούκα Σκι

Novasports 6HD
Ημιτελικός Davis Cup by Rakuten 2021 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Καρσίγιακα – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

18:00 Novasports Prime
Ούνικς Καζάν – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

18:30 Eurosport 2 UK
Championship Σνούκερ

18:55 Eurosport 1 Άλμα με σκι, Βίσλα | Προκριματικά, άνδρες Σκι

19:00 ΕΡΤ Sports 1 – COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1, Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 2 Μηχανοκίνητα

19:30 Novasports 3HD
Βέρντερ Βρέμης – Αουε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 4HD
Αναντολού Εφές – Μπαρτσελόνα EuroLeague Μπάσκετ

19:35 Eurosport 2
Αλπικό σκι Μπίβερ Κρικ | Άνδρες Σκι

20:00 Novasports 2HD
Τελετή Bράβευσης της Ελληνικής Παραολυμπιακής Ομάδας του Τόκιο

20:00 Novasports 2HD
Ζενίτ – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague Μπάσκετ

20:30 Eurosport 1
Champions League Track Ποδηλασία

21:00 COSMOTE SPORT 3
Πορτιμονένσε – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

21:00 ΕΡΤ Sports 2
Champions League Track, Λονδίνο Ποδηλασία

21:00 Novasports 5HD
Άλμπα Βερολίνου – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

21:20 Eurosport 2
Αλπικό Σκι Λέικ Λουΐζ | γυναίκες Σκι

21:30 Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Γκέιτσχεντ – Τσάρλτον Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD
Φούλαμ – Μπόρνμουθ EFL Championship Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports News
Ουέσκα – Βαγιαδολίδ Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Γρανάδα – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 2 UK
Championship Σνούκερ

23:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπενφίκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο

02:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ιντιάνα Πέισερς – Μαϊάμι Χιτ NBA

05:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Λος Άντζελες Λέικερς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA