Οι μεταδόσεις της ημέρας

Συντάκτης: Share:
Εκπομπή της ελληνικής τηλεόρασης έκανε τηλεθέαση 0,0%

Φουλ δράαση σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ, αλλά και μηχανοκίνητο αθλητισμό, με τον αγώνα ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ να ξεχωρίζει στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.

 

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2 προθέρμανση

 

12:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Ούνικς Καζάν – Ενισέι VTB United League

 

12:00 Novasports 2HD

ΠΑΟΚ Κ19 – Ολυμπιακός Κ19 Super League Κ-19

 

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto3

 

13:00 ΕΡΤ Sports HD

Άρης Νίκαιας – Δούκας Χάντμπολ Α1 Ανδρών

 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Λεβάντε – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

13:00 Eurosport 2

Μότοκρος Λόμελ | MXGP 1ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

 

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD

MotoGP

 

13:30 Novasports 1HD

Κάλιαρι – Κροτόνε Serie A

 

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League

 

14:15 COSMOTE SPORT 9 HD

Γαλατάσαραϊ – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

 

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Μπόχουμ – Άουε Bundesliga 2

 

14:50 ΕΡΤ Sports HD

Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

 

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD

Βαγιαδολίδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

15:00 Eurosport 2

Μότοκρος Λόμελ| Β’ Αγώνας – ΜΧ2 Μηχανοκίνητα

 

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD

Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας

 

15:15 COSMOTE SPORT 7 HD

Moto2

 

15:30 Novasports 4HD

Φίτεσε – Αϊντχόφεν Eredivisie

 

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD

Σαουθάμπτον – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

 

16:00 Eurosport 2

Μότοκρος Λόμελ | MXGP 2ος Αγώνας Μηχανοκίνητα

 

16:00 Novasports 3HD

Πάρμα – Σπέτσια Serie A

 

16:00 Novasports 2HD

Μπενεβέντο – Νάπολι Serie A

 

16:00 Novasports 1HD

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ Super League

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD

 

Βόλφσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

 

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Bundesliga χάντμπολ

 

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Κάντιθ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

17:45 Novasports 4HD

Βάαλβικ – Φέγενορντ Eredivisie

 

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD

2020 ATP  Antwerp Open

 

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD

Γουλβς – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Βέρντερ Βρέμης – Χόφενχαϊμ Bundesliga

 

19:00 Novasports 3HD

Φιορεντίνα – Ουντινέζε Serie A

 

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD

Ρεάλ Μαδρίτης – Εστουντιάντες ACB Liga Endessa

 

19:30 ΕΡΤ Sports

ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΚΑΕ Λάρισα Basket League

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD

Φαμαλικάο – Μποαβίστα Liga NOS

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD

Χετάφε – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

20:30 Novasports 1HD

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League

 

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD

Άρσεναλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

 

21:40 Novasports 4HD

Λος Αντζελες – Λος Αντζελες Γκάλαξι MLS

 

21:45 Novasports 2HD

Γιουβέντους – Βερόνα Serie A

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Βιτόρια Γκιμαράες – Μπράγκα Liga NOS

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα

 

22:00 Novasports 3HD

Λιόν – Μονακό Ligue 1

Scroll Up