Που θα δείτε την 4η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ και τον νοκ-άουτ αγώνα της Εθνικής Βόλεϊ

Συντάκτης: Share:

Τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, οι αναμετρήσεις για το 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» και ο νοκ-άουτ αγώνας της Εθνικής βόλεϊ ανδρών κόντρα στη Ρωσία για τους «16» του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου:

09:55  COSMOTE SPORT 7 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto3 Gran Premio de Aragon

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premio de Aragon

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto2 Gran Premio de Aragon

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

13:00 ΕΡΤ Sports HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto3 Gran Premio de Aragon

13:55 Eurosport 1
Laver Cup Τουρνουά
τένις

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη – Καρλσρούη
Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ – Βαγιαδολίδ
LaLiga Santander

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP Gran Premio de Aragon

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ – Τότεναμ
Premier League

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open
τένις

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
MotoGP Gran Premio de Aragon

15:45 Eurosport 2
24 ώρες Μπολ ντ’ Ορ
Αγώνες μοτοσικλέτας

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

16:00 ΕΡΤ Sports HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto2 Gran Premio de Aragon

16:00 Novasports 2HD
Ουντινέζε – Μπρέσια
Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Λεβερκούζεν – Ουνιόν Βερολίνου
Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν – Κολωνία
Bundesliga

16:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Φενέρμπαχτσε – Μιλάνο
2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open
τένις

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Λεβάντε – Εϊμπαρ
LaLiga Santander

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ
Premier League

17:00 Novasports 3HD
Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο
EFL Championship

17:15 Novasports 1HD
Βόλος – ΟΦΗ
Super League 1

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD
Πρώτος αγώνας
Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγωνία

18:30 ΕΡΤ3
Ελλάδα – Ρωσία
Euro Volley Ανδρών βόλεϊ

18:30 Novasports 4HD
Μαρσέιγ – Μονπελιέ
Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αναντολού Εφές – Αλμπα Βερολίνου
μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μακάμπι Τελ Αβίβ
2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

19:00 Novasports 3HD
Γιουβέντους – Βερόνα
Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα – Βαλένθια
ACB Supercopa Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ Βρέμης – Λειψία
Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Νιουκάσλ – Μπράιτον
Premier League

 19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα
LaLiga Santander

19:30 Novasports 2HD
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος
Super League 1

19:55 Eurosport 1
Laver Cup
Τουρνουά τένις

20:00 ΕΡΤ Sports HD
Παναιτωλικός – ΑΕΚ
Super League 1

21:00 Novasports 3HD
Νιμ – Τουλούζ
Ligue 1

21:45 Novasports 1HD
Μίλαν – Ίντερ
Serie A

22:00 Eurosport 1
Laver Cup
Τουρνουά τένις

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Φουενλαμπράδα
ACB Supercopa Endesa μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Γρανάδα – Μπαρτσελόνα
LaLiga Santander ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Μορεϊρένσε – Μπενφίκα
Liga NOS ποδόσφαιρο

Δείτε Επίσης

Scroll Up