Σε ποιο κανάλι της NOVA θα δείτε τον ΠΑΟΚ-Όλα τα ματς στην τηλεόραση!

Συντάκτης: Share:

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου. Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

03:00 FOX Sports DePaul Blue Demons – Fairleigh Dickinson Knights NCAA Basketball

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς – Φιλαδέλφια 76ερς NBA

07:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστραλία – Γαλλία Fed Cup τένις

12:30 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός Στίβος

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα AO – Βέροια Football League

16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Τορίνο Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε – Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός 10 χλμ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ Μπάσκετ

17:00 Novasports 3HD Πρέστον – Χάντερσφιλντ Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βόλος – Παναιτωλικός Super League

18:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Ρέθυμνο Μπάσκετ

18:30 Novasports 4HD Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Ίντερ – Βερόνα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Έιμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΠΑΟΚ Super League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου Μπάσκετ

20:25 Eurosport 1  Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη Ποδηλασία

20:45 Novasports 1HD Νάπολι – Τζένοα Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2019 Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ – Κάλβιν Κάταρ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέσια – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Next Gen ATP Finals 2019 Τελικός τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

Δείτε Επίσης

Scroll Up