Χωρίς τον νταμπλούχο ΠΑΟΚ, η λίστα για να ψηφίσουν τους κορυφαίους στον ΠΣΑΤ!!!

Συντάκτης: Share:

Απουσιάζουν επίσης ο πρωταθλητής Ευρώπης Δημήτρης Ιτούδης, που δεν είναι ανάμεσα στους προτεινόμενους προπονητές της χρονιάς, η εκπληκτική Μαρία Σάκκαρη που διέπρεψε φέτος στα courts δεν είναι ανάμεσα στις καλύτερες αθλήτριες.

Δείτε ποιοι συμμετέχουν στις κατηγορίες για Αθλητής της Χρονιάς, Αθλήτρια της Χρονιάς και Ομάδα της χρονιάς:

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 2019
ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ                ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο)

ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ            ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-80κ.)

ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
*1ος, 2ος, 3ος, (Παγκόσμια Κατάταξη Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι) & 4η θέση
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σκρατς) &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Σκρατς) & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (Σκρατς, Πόντοι)

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                ΤΕΝΝΙΣ
*Πρωταθλητής Finals ΑΤP & 6ος Παγκόσμια Κατάταξη

ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ                    ΣΤΙΒΟΣ
*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μήκος)

ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ                    ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ύψος)

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ                ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Πήλινος Στόχος)

ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ ΓΙΑΝΝΗΣ                ΜΠΑΣΚΕΤ
*Πολυτιμότερος Παίκτης (MVP) NBA

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Σούπερ Καπ Ευρώπης (Φερενσβάρος)

ΠΕΤΡΟΥΝΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
*4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Κρίκοι)

ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ                    ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
*Χρυσά Μετάλλια (2) & 2ος ατομική χρονομέτρηση & 3ος ταχύτητα
Παγκόσμια Κατάταξη Εφήβων (Σπριντ & Κέιριν), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων
& Χρυσά (2) Μετάλλια (Σπριντ & Ατομική χρονομέτρηση), Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα Εφήβων

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων (400μ & 200μ
Μικτή Ατομική) & Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (200μ & 400μ Μικτή Ατομική)

ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ            ΚΑΡΑΤΕ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ21 & Χρυσό Μετάλλιο,
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (-60κ.)
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (Σκιφ) & Χάλκινο Μετάλλιο,
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (Σκιφ)

ΚΑΛΑΝΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΘΑΝ.    ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (2Κωπος άνευ)
& Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

ΔΡΥΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ                ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (200μ & 400μ 2πλά πέδιλα)

ΑΛΛΟΣ:…………………………………………………………………………………………………

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό Άθλημα, η Τεχνική Κολύμβηση

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                ΣΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Επί Κοντώ)

ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ                ΞΙΦΑΣΚΙΑ
*Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπάθη)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ                ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
*Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζετέ, Σύνολο &
Αρασέ)

ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ                    ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
*Αργυρό Μετάλλιο & 1η Παγκόσμια Κατάταξη ISSF, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Αεροβόλο πιστόλι) & Χρυσό Μετάλλιο (Πιστόλι 25μ.), Αργυρό Μετάλλιο
(Αεροβόλο πιστόλι) Ευρωπαϊκοί Αγώνες

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                ΚΑΡΑΤΕ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (+68κ.) & Χάλκινο Μετάλλιο,
Ευρωπαϊκοί Αγώνες (+68κ.)

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Τριπλούν)

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ                ΣΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Επί Κοντώ)

ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                ΠΑΛΗ
*5η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (53κ.)

ΚΤΕΝΑ ΣΟΦΙΑ                        ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (100μ υποβρύχιο
& 50μ άπνοια)

ΚΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ        ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Χρυσά Μετάλλια (2), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων & Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

ΚΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ / ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2πλό Σκιφ)

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ                ΚΑΡΑΤΕ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (+54κ.)

ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                    ΣΤΙΒΟΣ
*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 (Τριπλούν)

ΑΛΛΗ:……………………………………………………………………………………………………..

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα η Τεχνική Κολύμβηση
 ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ                ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δευτεραθλητής Ευρώπης (Τσάμπιονς Λιγκ)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ                ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
Δευτεραθλητής Ευρώπης (Ευρωλίγκα)

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ            ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Φάιναλ Φορ (3η Θέση, Ευρωλίγκα)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ                ΒΟΛΕΪ
*Ημιτελικά Κυπέλλου Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας (CEV CUP)

ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΕΛΑΦΡΩΝ ΒΑΡΩΝ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ23     ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ23 (Θεοχάρη Σοφία, Αραμπατζή
Αγγελική, Βαρελοπούλου Ελένη, Καλίτσα Χρυσή)

ΤΕΤΡΑΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΠΗΔ. ΕΦΗΒΩΝ            ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (Πεταλωτίδης Γιάννης,
Παλαιοπάνος Λεωνίδας, Ζωγράφος Δημήτρης, Λαπίκοφ Θόδωρος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ             ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ            ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ15

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ                ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ                ΜΠΑΣΚΕΤ
*4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ                ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

ΑΛΛΗ: …………………………………………………………………………………………..

Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα το Μπιτς Χάντμπολ
                ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΚΗΣ                    ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ)

ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ                ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
*1η , 2η , 3η θέση, Παγκόσμιας Κατάταξης (Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι)
& 4η θέση Παγκόσμιο Πρωτάθλημα  &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα  & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ)

ΚΡΙΕΡ ΜΙΤΣΕΛ                        ΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ)

ΔΕΛΕΝΗΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                ΞΙΦΑΣΚΙΑ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ)

ΔΗΜΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ                    ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
*Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ)

ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ                    ΣΤΙΒΟΣ
*Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ &
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ)

ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ                    ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
*Αργυρό Μετάλλιο & 1η θέση Παγκόσμιας Κατάταξης ISSF, Ευρωπαϊκό
Πρωτάθλημα, Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΚΟΡΑΚΑΚΗ)

ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                ΤΕΝΝΙΣ
* Πρωταθλητής Finals ATP & 6η Θέση Παγκόσμια Κατάταξη (ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ)

ΒΛΑΧΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ                    ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Δευτεραθλητής Ευρώπης / Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ                    ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
*Δευτεραθλητής Ευρώπης / Ευρωλίγκα Γυναικών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ                ΚΑΡΑΤΕ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί
Αγώνες (ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ)

ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                     ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ)

ΑΛΛΟΣ / Η: …………………………………………………………………………………………..

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ 2019
ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

ΜΙΧΑΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ            ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χρυσά (3) Μετάλλια, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο, 100μ ελεύθερο,
100μ πεταλούδα)

ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                    ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (200μ)

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ            ΣΤΙΒΟΣ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Ακοντισμός)

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                    ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ πρόσθιο)

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ                ΣΤΙΒΟΣ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σφαιροβολία)

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΚΩΦΩΝ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπριντ)

ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ            ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ
*Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-54κ.)

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ
*Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλια, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής &
Ελευθέρας (125κ.)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                ΜΠΟΤΣΙΑ
*Χρυσό, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ατομικό BC3)

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ                    ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής

ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων

ΑΛΛΟΣ:…………………………………………………………………………………………..

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
*Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ, ύπτιο S4)

ΜΑΣΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ                    ΤΖΟΥΝΤΟ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μικτή Ομαδικό)

ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΕΛΛΑ                        ΣΤΙΒΟΣ
*Παγκόσμιο Ρεκόρ, (Τριπλούν)

ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                        ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ιταλικό ΟΠΕΝ

ΑΛΛΗ:………………………………………………………………………………………….

ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ            ΜΠΑΣΚΕΤ
*Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ BC3                        ΜΠΟΤΣΙΑ
*Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Πολυχρονίδης Γρηγόρης, Ντέντα Άννα, Πυργιώτη Αναστασία)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ                        ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ
*Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
(Χατζηκυριάκος Μάριος, Μουχθής Γιώργος)

ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ                    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
*Πρόκριση στην Α’ Κατηγορία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

ΑΛΛΗ:…………………………………………………………………………………………..

Δείτε Επίσης

Scroll Up