Δεν… κάηκε η Γερμανία

Μετά από ένα συγκλονιστικό αγώνα όπου η Ουγγαρία βρέθηκε δύο φορές μπροστά στο σκορ, η Γερμανία κατάφερε να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 2-2.

Στη δεύτερη θέση λόγω καλύτερης συγκομιδής γκολ τα «πάντσερ» με συγκομιδή τεσσάρων βαθμών. Στην τελευταία θέση η Ουγγαρία.

Stoiximan Master με 1.000.000€ μεγάλο έπαθλο και εγγυημένα 10.000€ κάθε μέρα εντελώς δωρεάν & με μόνο 2 σωστές προβλέψεις!

Μόλις στο ενδέκατο λεπτό ο Σαλάι «πάγωσε» τη Γερμανία και έβαλε μπροστά τους Ούγγρους. Η απάντηση της Γερμανίας ήρθε στο 66 από τον Χάβερτς μετά το τραγικό λάθος του τερματοφύλακα.

Ωστόσο, στο ακριβώς επόμενο λεπτό η Ουγγαρία κατάφερε να.. αιφνιδιάσει, με τον Σάφερ να στέλνει την μπάλα στα δίκτυα του Νόιερ. Το τελικό αποτέλεσμα που… λύτρωσε την ομάδα του Γιοακίβ Λεβ ήρθε στο 84’ από τον Γκορέτσκα.