ΕΠΣΜ: Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής!

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της Κυριακής, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
————————————————-
17.00 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  3-2
17.00 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελευθεριακός  0-0 (10′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
17.00 ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη  1-0 (80′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
12.00 Ακρίτες Συκεών – Δόξα Ρετζικίου 21  (Koύφας 21’/ Σβίγγος 6′)
12.00 Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης  1-4 (Σιδηρόπουλος 13′, Τσαλκιτζής 24′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF( 6η αγωνιστική)
Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου  3-1
ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής  0-2 (43′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)
17.00 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Δόξα Αγ.Παύλου
17.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας  0-3  (Καλλιάκης 12′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής 3-1

17.00 Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-5 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

12.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου  0-2  (Σιακάς 25′)

12.00 Ομόνοια Σίνδου – Δάφνη Ακροποτάμου  1-2  (5 χαμ. πέν. / 1′ πεν.)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ρουβίκωνας 4-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

12.00 Ενωση Συκεών – Ατλας Μενεμένης  2-1

17.00 Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων  1-2 (50′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Περιβολακίου  2-5

17.00 Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Λαγυνών  0-0 (44′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  3-1

17.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης  1-5

*Πρωταθλητής ο Ιωάννης Παπάφης – Προβιβάζεται στην Α’ κατηγορία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
————————————————-
12.30 Αχιλλέας Περαίας – ΑΟ Σούτερς 2-3