ΕΠΣΜ: Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του διημέρου, σε όλες τις κατηγορίες!

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου, σημειώθηκαν τα παρακλάτω αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες και όλους τους ομίλους:

-Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 1 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ – ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ : 3 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 1 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ : 0 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 4 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 4 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 5 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 3 – 6
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 2 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 3 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 6 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 3 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 0 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 1 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 0 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ – ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 6
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ : 3 – 5
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 2 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 0 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ : 0 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 0 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ : 2 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 0 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 5 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 3 – 5
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ : 3 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 10 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 4 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 : 1 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 2 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ Π.ΜΕΛΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 2 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ : 3 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΜΠΑΜ : 3 – 4
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 : 6 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 0 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : 1 – 0