Fairplay 96,1 Live

ΕΠΣΜ: Όλα τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της Κυριακής, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους αγώνες των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 4 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 2 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 0 – 4
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 1 – 3
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 4 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 0 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ : 1 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ : 2 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 2 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 0 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 4
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 2 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ : 0 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 2 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ : 0 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 4 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 4 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 0 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 0 – 5
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ : 2 – 4
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 3 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 0 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 2 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 1 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 0 – 5
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 4 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ : 6 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 2 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 0 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ : 4 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 4 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 : 3 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ : 2 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΙΟΥΡΟΙ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 4 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 0 – 4
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : –
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2021 : 0 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 3 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : 2 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 2 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 2 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 5 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 1 – 4
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 1 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ : 3 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 5 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ : 3 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 – ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ : 1 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑΜ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 : 3 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ : 1 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ : 1 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ : 3 – 0