Fairplay 96,1 Live

ΕΠΣΜ: Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου!

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διλαρκεια του Σαββατοκύριακου σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους ερασιτεχνικούς αγώνες της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 4
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 4
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ : 0 – 3
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 3 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ : 1 – 0
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 4 – 2
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 2 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 3 – 1
 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 0 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 0 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 0 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 0 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ : 1 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ : 0 – 4
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 1 – 2
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : 0 – 4
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ : 4 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 2 – 0
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 0 – 3
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 3 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 0 – 4
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ : 2 – 1
 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ : 4 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 2 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 3 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 0 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ – ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 3
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ : 3 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ : 6 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 1 – 4
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ – ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ : 3 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 0 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ : 4 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 2 – 4
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ : 4 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ : 1 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 1 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. : 1 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ : 6 – 0
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 1 – 2
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ  – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ : 0 – 4
 Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ : 1 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 4
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 3 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 1 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ : 0 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ : 3 – 1
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ : 3 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 0 – 6
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ : 0 – 3
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑΜ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ : 1 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011 – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 2
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ : 4 – 0
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : –
 Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ : 0 – 3