Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου 0-0
15.00 ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα 4-1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών 2-2
15.00 Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς αναβολή
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-2 (Μίλκας 4′, Λαφτσίδης 60′)
11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μαλγάρων 2-3
11.00 Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-0
15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – ΜΑΣ Αγχιάλου 0-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2
15.00 ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΣ Νεάπολης 1-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Κισσός Χορτιάτη – Αρης Θεσσαλονίκης 3-0
11.00 ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Πυλαίας 1-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.30 Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-2
15.00 ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής 1-6
15.00 Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Ασκού 5-0 (Κόκολας 5′, Τρικαλόπουλος 25′)
15.00 Νίκη Ηρακλείου – Αρης Καβαλαρίου 6-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
11.30 Μέντεκας Καλαμαριάς – Μελιτέας 1-0
11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-1
11.30 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 4-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Δόξα Τριλόφου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1 (Γιουλδούρης)
15.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου 4-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
11.30 Μαγνησιακός – Δόξα Αδένδρου 0-0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη 0-3
11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-5
15.30 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ρουβίκωνας 0-0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Εθνικός Αστέρας 2-1
13.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ενωση Συκεών 0-1
15.00 Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Μετεώρων 1-1
15.00 Ελπίδες Συκεών – Ατλας Μενεμένης 0-3
- Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
15.00 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών 0-2
11.30 Δάφνη Ευαγγελισμού – Αστραπή Μεσαίου 0-2
11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Λαγυνών 1-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
09.00 Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-5
15.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πέρα 3-2
15.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης 2-2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 6-2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Νίκη Νεοχωρούδας – Διάπλασις 2-1
15.00 ΑΟ Μεσήμβριας – Αστέρας Κορδελιού 3-0 α.α
11.00 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 4-1
15.00 Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδονία Ευκαρπίας 0-5 (Ευθυμιάδης 51′, 68′, 73′, Mουχταρόπουλος 77′, Κανλής 88′)
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
09.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Φοίνικας Τούμπας 0-6
11.00 ΄Ηφαιστος Θέρμης – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων 1-3
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Δράση Αρδαμερίου 0-3 α.α
11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – Κυψέλη Νεάπολης 5-0
11.30 ΑΣ Αγ.Παύλου – Αστραπή Νεάπολης 2-5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–
10.30 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Δόξα Τούμπας 2-2
12.45 Αναγέννηση Επταπυργίου – Αναγέννηση Νέων Επιβατών 1-5
09.30 Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Κανάρης 5-2