ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.12.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————
Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Μελιτέας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Δόξα Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Πανόραμα
Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Νίκη Μεσημερίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Οδυσσέας Κορδελιού – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Κανδέρης Αλέξανδρος
Θρίαμβος Παρθενίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Ακρίτες Συκεών – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Φίλιππος Ελεούσας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Ερμής Μηχανιώνας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αποστολίδης, Ζυγομήτρος, Καρατζιόβαλης, Παπαδόπουλος Γ., Μπούρος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Balousha, Αναγνώστου, Δεμίρη, Ζησόπουλος, Λάλλας, Μαργαρίτης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.12.2019
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Γιάννενα
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00
– Γιατρός: Kόγιας Αθανάσιος
Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Οδυσσέας Γλυφάδας
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός
Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed
Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Παύλος Μελάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Usore Blessing
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Ελευθεριακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Κανονιέρηδες – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Μακεδονικός Γέφυρας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΕ Φιλύρου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Νίκη Ηρακλείου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Καρατζιόβαλης Δημήτριος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία
Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.15
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Δεμίρη Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Πέρα – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.15
Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:12.00
Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή
Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.30
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη
ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:09.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Οικονόμου Δανάη
Αίολος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη
Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00
Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00
Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Αστρεινίδης, Φασούλας, Ναζίρης, Σταμάτης Αθ., Τσεκούρας.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
09.00 – 12.30: Balousha, Αναγνώστου, Γκόγκος, Ιωαννίδης Παντ., Μουτζουρούνης, Ρήγκος.
14.30 – 15.30: Γκόγκος, Ζησόπουλος, Θεοδωρίδης, Κατσαφούρου, Μπάνης, Πέπης, Χατζηαθανασίου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18.12.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 12 (2η αγωνιστική)
——————————————————
ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Χαλκιδικής
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ 14 (2η αγωνιστική)
——————————————————
ΕΠΣ Μακεδονίας – ΕΠΣ Χαλκιδικής
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 14.00