Αποτελέσματα παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ σε όλες τις κατηγορίες

Συντάκτης: Share:

Tα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων των παιδικών πρωταθλημάτων στην ΕΠΣ Μακεδονίας:

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : 2 – 4
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) : 6 – 1

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) : 5 – 3
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 4 – 1
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) : 1 – 6

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 3 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ : 1 – 6
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 3 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 2

K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 3
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 4 – 1
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 3 – 6
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 3
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 2 – 3

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 0 – 2
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 1 – 1
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 3 – 1
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 5 – 0
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ (2007) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 3

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) : 2 – 1
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : –
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 2 – 0
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) : 0 – 3
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) : 3 – 0

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 3 – 0
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 3
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 8 – 1
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 3 – 0

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 0
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 2
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ : 0 – 6
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΟ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) : 1 – 6
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 0 – 3
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ : 7 – 1
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 5

 

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ : 23 – 0
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 – 3
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 11 – 0
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 – 0

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 3
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 9 – 0
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 5
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α : –
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 5

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 2 – 3
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 4 – 7
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΟΜΑΔΑ Α : –
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 1 – 3

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 3
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 1 – 6

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 2 – 1
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 7 – 1

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 3 – 0
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 – 3

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΣΤΕΡΙΑ : 6 – 0
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : –
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) : 1 – 5

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) : 5 – 0
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –

K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 4 – 1

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 1 – 1

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 2 – 9

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : –
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 2 – 0

Δείτε Επίσης

Scroll Up