Εμβόλιμοι αγώνες Τετάρτη και Πέμπτη στην ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Η ΕΠΣΜ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων της Τετάρτης και της Πέμπτης:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Κεραυνός Κολχικού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Εθνικός Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Κερασιάς – Πανόραμα

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————————

Νίκη Ευκαρπίας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΠΕΜΠΤΗ 18.04.2019

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————————

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:18.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός: Μπάνης Δημήτριος

Δείτε Επίσης

Scroll Up