ΕΠΣΜ: Όλα τα αποτελέσματα της Κυριακής

Συντάκτης: Share:

Τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ, έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αχαλινόπουλος Κ. 44′)
*Με 9 παίκτες και οι δύο λόγω αποβολής των Τσότρα-Σαμαρά και Μπικιάρη Ρίζου και Νίκου

16.00 Καμπανιακός – Ομόνοια Σίνδου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ 

16.00 Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ξανθόπουλος 33′)

16.00 Ιάσων Αυγής – Εθνικός Σοχού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Παπαποστόλου)

16.00 Θύελλα Περιστερώνα – Φοίνικας Πολίχνης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κωσταγιάννης 81′)

16.00 Κεραυνός Κολχικού – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Αξιός Ανατολικού 4-4 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αίας Ευόσμου – Δόξα Ρετζικίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αστραπή Δενδροποτάμου – ΓΣ Ηλιούπολης 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Πελούμι 19′,27′, Κουμουλίδης 65′, Κοσμίδης 71’/Koυσενίδης 77′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————

16:00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Παλατσίδης 48′, Ευθυμιάδης )

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
——————————————————

16.00 Αναγέννηση Επανομής – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-0  TΕΛΙΚΟ

16.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Χατζής 5′, Nόικος 28’/Χαραλαμπίδης 61′)

16.00 Εθνικός Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής  3-0 TΕΛΙΚΟ (Δειτσιράπης 31′, Μπουλγουρίδης 53′, Ράπτης 69′)

16.00 Νίκη Κερασιάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσουλφάς 43′, Σαλούκας 86′)

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ελπίδες Χαλάστρας 8-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου 3-4TΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΜΑΣ Αγχιάλου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Μαγνησιακός – Φίλιππος Ελεούσας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ελπίδες Σταυρούπολης – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης  3-0 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
—————————————————

11.30 Αστραπή Νεάπολης – Δόξα Δρυμού 0-1 TEΛΙΚΟ

13.00 Εθνικός Αστέρας – Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-3 TΕΛΙΚΟ

11.30 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ενωση Συκεών 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Νίκη Ηρακλείου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Νίκη Ευκαρπίας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου  5-0 TΕΛΙΚΟ  (Τουμπόγλου 2, Μπουτζιούκας 2, Ανεστάκης)

16.00 Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

11.30 Νέστωρ Οσσας – Εθνικός Λαγυνών 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δάφνη Ευαγγελισμού – Βρασίδας Βρασνών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αδαμίδης Τ. 28′, Μπλέτσας 45′)

11.30 Αρης Καβαλαρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Αρης Ξηροποτάμου – Διγενής Κρυονερίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Παπαδόπουλος 90′ / – )

12.00 ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δράση Αρδαμερίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ηρακλής Μοδίου – Εθνικός Προφήτη 3-2 TΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αίολος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Πέρα – ΑΕ Φαλήρου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Κισσός Χορτιάτη – Ατρόμητος Τριαδίου  3-0 TEΛΙΚΟ

16.00 Προοδευτική – ΑΕ Πυλαίας  3-2 ΤΕΛΙΚΟ 

16.00 Ιωάννης Παπάφης – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Φοίνικας Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Δείτε Επίσης

Scroll Up