ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 9-10/2/2019

Συντάκτης: Share:

Από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 9-10/2, σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.02.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Κανονιέρηδες – Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ελευθεριακός – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΣ Νεάπολης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού – Πανόραμα
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Νίκη Μεσημερίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Πυλαίας – Πέρα
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Προοδευτική – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Παπάδες – Μέντεκας Καλαμαριάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αριστοτέλης – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Ερμής Μηχανιώνας – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Γεωργίου Αρετή

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Κόλτσος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Σταμάτης Ηλίας.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Alokshi M., Elmoghrabi M., Ανδικόπουλος, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου Ι., Μπάνης, Χατζηαθανασίου.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.02.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – ΝΠΣ Βόλος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ιάσων Αυγής – Μαραθώνας
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Καμπανιακός – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μελιτέας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Αγ.Παύλου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Πενταλόφου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΕ Φιλύρου 0-3 α.α.

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Alokshi Mohammed

Νίκη Κερασιάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Εθνικός Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Οδυσσέας Κορδελιού – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Εθνικός Ευόσμου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Φίλιππος Ελεούσας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Μαγνησιακός – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Δόξα Δρυμού – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 11.30
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Νέστωρ Οσσας – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Δράση Αρδαμερίου – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Εθνικός Λαγυνών – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δάφνη Ευαγγελισμού – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.30
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 15.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αίολος – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Δόξα Τριλόφου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Κανάρης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΟ Θράκης – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

ΑΣ Αγ. Παύλος – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επταπυργίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Καπετάν Αγρας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Σχολαρίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Σάντος Πανοράματος – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Ναζίρης, Μελενικιώτης Πασχ., Παπατζίκος, Σκουφός, Χατζόπουλος Ι., Παπαδόπουλος Εμμ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.30: Alokshi M., Balousha M., Γεωργίου Αρετή, Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας Κ., Τσαμαντουρίδης, Χορόζογλου.

15.00 – 15.30: Elmoghrabi M., Balousha M., Usore Blessing, Βαζακίδης, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας Κ., Μουχσιάδης, Μπακιρτζόγλου.

Scroll Up