ΕΠΣΜ:To πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 22-23/1/2022

Συντάκτης: Share:

Η ΕΠΣΜ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων για το επόμενο Σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.01.2022

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

 

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Ακρίτες Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00

 

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.

 

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Πέρα

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 18.00

 

ΑΕ Μαρτίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

΄Ηφαιστος Θέρμης – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.01.2022

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Νέστος Χρυσούπολης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

 

Εθνικός Σοχού – ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.00

 

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

 

Μαραθώνας – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

 

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

 

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00

 

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

 

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 13.00

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00

 

ΑΟ Θράκης – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30

 

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00

 

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 10.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: – ώρα: 11.00

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 11.30

 

Μακεδών Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

 

Μακεδονία Ευκαρπίας – Διάπλασις

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

 

Αναγέννηση Προχώματος – Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

 

Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30

 

Φοίνικας Τούμπας – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

 

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Αστέρια

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

 

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.00