H κλήρωση των αγώνων των πρωταθλημάτων Υποδομών της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων της φάσης των «8» και των «4» ομάδων για τα πρωταθλήματα Υποδομών της Ένωσης στις κατηγορίες Κ 13, Κ 14, Κ 15, Κ 16 και Κ 17. Αναλυτικά από την κληρωτίδα προέκυψαν τα παρακάτω ζευγάρια:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 13

 

Φάση των «8»

 

1.    Μπέμπηδες 2000 (γεν. 2007) – Μπέμπηδες 2000

2.    Ελπίδες Συκεών – ΑΣ Αρης (2006)

3.    ΠΑΟ Διοικητηρίου (2006) – Μακεδονικός

4.    ΑΟ Πρωτέας – ΑΣ ΠΑΟΚ

 

Φάση των «4»

 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 14

 

Φάση των «8»

 

1.    Διάπλασις – Ελπίδες Σταυρούπολης

2.    ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (1)

3.    Ολυμπία Αθλητική Αρένα – Μύγδωνας 2007

4.    Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2016

 

Φάση των «4»

 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 15

 

Φάση των «8»

 

1.    Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Πυλαίας

2.    ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου (1)

3.    Μπέμπηδες 2000 – ΑΣ ΠΑΟΚ

4.    Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2016 – Μακεδονικός

 

Φάση των «4»

 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 16

Φάση των «8»

 

1.    Εθνικός Ευόσμου- Ντίνος Κούης

2.    Μακεδονικός – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

3.    Αναγέννηση Ρυσίου (2) – Διάπλασις

4.    Κεραυνός Ωραιοκάστρου (1) – Μπέμπηδες 2000

Φάση των «4»

 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 17

 

Φάση των «8»

 

1.    ΑΕ Φαλήρου – Ντίνος Κούης

2.    ΑΣ Αρης – ΠΟ Κοίλων Κοζάνης

3.    Μακεδονικός – Μπέμπηδες 2000 (1)

4.    Αθλ. Ακαδ. Γιαννιτσών – Απόλλων Καλαμαριάς

 

Φάση των «4»

 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2 

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4 – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3 

Δείτε Επίσης

Scroll Up