Η συγκρότηση των ομίλων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Τη συγκρότηση των ομίλων για τα πρωταθλήματα (Α1, A’ και Β’ κατηγορίας) της ανακοίνωσε η ΕΠΣΜ

 

Αναλυτικά:

Α1 Ερασιτεχνική κατηγορία – 1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

 

Α1 Ερασιτεχνική κατηγορία – 2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

 

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙKΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ

Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ

ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

Ι.Ε.Κ. ΔΕΛΤΑ 360ο

ΜΕΛΙΤΕΑΣ

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Μ.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

Α.Ο. ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 3ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

Π.Α.Ε. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ

Α.Σ. ΠΕΡΑ

ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ

ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 6ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Α.Ο. ΣΟΥΤΕΡΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ