Καινούργια εκπομπή στον FOCUS 103,6 για ερασιτεχνικά! Συντονιστείτε στις 11:00-Το πρόγραμμα…

Συντάκτης: Share:

Καινούργια ραδιοφωνική εκπομπή σήμερα στις 11:00 το πρωί στον FOCUS 103,6 για τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ, με παρουσιαστή τον Σωτήρη Παπαγγέλου και συνδέσεις με πολλά γήπεδα, όπου θα διεξαχθούν αγώνες της ΕΠΣΜ. Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Αίας Ευόσμου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:17.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Δόξα Αγ.Παύλου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:17.00

ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Κεραυνός Κολχικού – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.30

Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:17.00

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μαραθώνας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

Πανόραμα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.00

Αριστοτέλης – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:11.30

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:11.30

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Αστραπή Μεσαίου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:17.00

Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:17.00

Βρασίδας Βρασνών – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:17.00

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πέρα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Ατρόμητος Τριαδίου – Προοδευτική

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Αίολος – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Δείτε Επίσης

Scroll Up