Όλα τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της Κυριακής, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα στους Κυριακάτικους αγώνες της ΕΠΣΜ:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ Καρδίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Φοίνικας Πολίχνης – Ομόνοια Σίνδου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Θερμαϊκός Θέρμης – Μελιτέας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Καμπανιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Κολχικού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μαραθώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Φεντάνης 40′)

Θύελλα Περιστερώνα – Ιάσων Αυγής 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
12.00 Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟΚ Σταυρού  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Παύλος Μελάς* 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ανδρεανίδης 9′ πεν., Λεονταρίδης 32′, Zηρίδης 85′, Κατραντζόγλου 90′) (Με 10 ο Παύλος Μελάς από το 31′)

12.00 Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΣ Νεάπολης 0-3 α.α.

12.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Ασκού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΕ Φιλύρου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

12.00 ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  2-0 ΤΕΛΙΚΟ( (Ευθυμιάδης 55′, Τσεβρεντζής 69′)

12.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Δορκάδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Χαψάς  49′, 72′ / Ελευθεριάδης 85′ / Κόκκινη στο 62′ ο Μακρής)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Γιάννος 89′)

11.30 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Μαλγάρων 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΠΟ Ξηροκρήνης – Ορφέας Αγίας Τριάδας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Οδυσσέας Κορδελιού – Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Eλευθερίου 90′)

11.30 Ελπίδες Χαλάστρας – Δόξα Ελπίδας 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Θρίαμβος Παρθενίου – Ομόνοια Σταυρούπολης  3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Παναγιώτη 70′, 88′, Μάρκουλης 90’/ Κοσμίδης 1′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Εθνικός Μετεώρων  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΕ Αμπελοκήπων 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Μεσαίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Παπαδόπουλος 70′)
*Αποβλήθηκε ο προπονητής των φιλοξενούμενων Δημήτρης Γκούντας στο 78′

Νίκη Ευκαρπίας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δόξα Δρυμού – Νίκη Ηρακλείου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ενωση Συκεών 3-0 α.α.

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 5-4 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ασσήρου – Νέστωρ Οσσας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Δάφνη Ευαγγελισμού – Αρης Καβαλαρίου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Αρης Ξηροποτάμου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Λαγυνών – Ηρακλής Μοδίου 3-1 TEΛΙΚΟ

Βρασίδας Βρασνών – Διγενής Κρυονερίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Στο 90′ ισοφάρισαν τα Βρασνά)

Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τσάνταλης)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Κισσός Χορτιάτη 6-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ιωάννης Παπάφης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Τριαδίου – Πέρα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ξουρίδας, Στεργίου, Μυλωνάς)

11.30 ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Φαλήρου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Κεχαγιάς 47′, Αναστασιάδης 50′ πεν., Παπαρίζος 89′)

11.30 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αετοί Θεσ/νίκης 2015   0-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αίολος  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κούκλης πεν. 33′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Κανάρης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

14.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Μαρτίου – Φοίνικας Καλαμαριάς 0-8 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-2  ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Δόξα Τριλόφου – Μέντεκας Καλαμαριάς  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

Πηγή: epsm 24

Δείτε Επίσης

Scroll Up