Όλα τα Κυριακάτικα αποτελέσματα και οι σκόρερ των αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της Κυριακής, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα στους αγώνες της ΕΠΣΜ:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)


11.30 ΑΟ Καρδίας – Ομόνοια Σίνδου 1-1  (Τουρσίδης 17′ / Σακκαλής 37′)

15.00 Εθνικός Σοχού – ΑΕ Ευόσμου   2-1    (Παπαναστασίου 40′ , Καραμπατάκης 81’/ Ντόκου 49′)

15.00 ΑΠΕ Λαγκαδά – Παύλος Μελάς   2-8   ( ;/ Σταμάτης 2′, 12′, 90′, Γεροντίδης 20′, 44′, 65′ Σιαμπάνης 64», 73′)

15.00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας  3-2  (Πολίτης, Χατζηλιάδης, Kοτσαρίδης / Τσαλώνης, Σαπάνης)

15.00 Ιωνικός – Ιάσων Αυγής  2-0 ΤΕΛΙΚΟ (71′ πεν., 84′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  1-0

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Γέφυρας 2-2 

10.00 Μελιτέας – Δόξα Πενταλόφου  0-1  (Αραμπατζούδης 93′)

15.00 Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες   1-0 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-2   (Τσιγγερλιώτης / 😉

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Λητής  2-0(Ρωσίδης 6′, Κ.Παπαδόπουλος 26′)

Μακεδονικός Ασκού – Διγενής Κρυονερίου  2-0 

Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ηρακλείου  1-0 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου  2-1  (Σουκάντος 53′, Χατζηαγοράκης 61′ πεν., 71′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ Κρήνης  3-0

15.00  Αναγέννηση Επανομής – Ορφέας Σουρωτής  3-0   (Αθανασιάδης 2, Σαραγιώτης)

15.00  ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  3-1  (Παναγιωτίδης 14′, Κουστράβας 18′, 56′, Γουργουνίδης 57′)

15.00 Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας  0-2 

15.00  Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Νίκη Μεσημερίου 0-1  (Ζηβαριδης)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 Εθνικός Μαλγάρων – Ολυμπος Δενδροποτάμου  3-2

15.00 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Θρίαμβος Παρθενίου  1-6

Οδυσσέας Κορδελιού – Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Ευόσμου  5-0  

Δόξα Ελπίδας – ΓΣ Ηλιούπολης  2-0  (Aνδρέου 85′, Βαλσάμης 90′) (Xαμ.πέναλτι για Δόξα στο 11′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  0-2

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30

 

Εθνικός Μετεώρων – Φίλιππος Ελεούσας  3-0 

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.30

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης  0-1 

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Μαγνησιακός – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή  1-0

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.00

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  3-0

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας  5-0 (Καμαριώτης 3, Ζηρίδης, Χαραλαμπόγλου)

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αστραπή Μεσαίου  0-1 (Σιάνας 70′)

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

 

Εθνικός Αστέρας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου  4-3

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:14.00

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Μακεδών Ευόσμου  4-0

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Νέστωρ Οσσας 2-1

 

Δόξα Γερακαρούς – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας  1-0  

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:15.00

 

Ηρακλής Μοδίου – Βρασίδας Βρασνών  8-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:15.00

 

Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου  2-2

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Κισσός Χορτιάτη – Αίολος  3-0   

 

ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Τριαδίου  0-0

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ελπίδες Θερ.Θέρμης  4-1

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

 

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-3  (Ηλιάδης 13′, Γαϊτανίδης 27′, Δασίλας 33′ πεν., Καλογιάννης 39′)

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.30

 

Πέρα – Πυρσός Θεσσαλονίκης  2-0

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.00

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας 3-2

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Ιωάννης Παπάφης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  0-1

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη  0-3   (Νικολάου 35′ πεν., Μπάχος 89′, Κέρος 90′)

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας 2-1

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:15.00

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – ΑΕ Μαρτίου  1-3

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Δάφνη Ακροποτάμου  1-2

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

 

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Διγενής Μονολόφου 1-1

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.30

 

Δόξα Αδένδρου – ΠΑΟΚ Πολίχνης  40 (Ταχίρι, Σωτηριάδης, Μπεκίρι)

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Κανάρης – Αναγέννηση Επταπυργίου  0-6 

 

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – ΑΟ Θράκης  3-1

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 1-7  

 

Ερμής Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης 2-4

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

 

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου – Μαραθών Υποδομή 1926  3-1

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.30

 

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης  5-0  (Τάι 9′, Περπερίδης 36′, Αποστόλου 54′, Κανακούδης 56′, Περόνε 80′)

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών 0-6

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:15.00

 

Δόξα Περιβολακίου – ΠΑΟ Καρτερών  3-1

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

 

Ρουβίκωνας – Φοίνικας Σχολαρίου 6-0 

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.00

Δείτε Επίσης

Scroll Up