Όλα τα σημερινά αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της σημερινής ημέρας, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα, στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ:

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————
15.00 Εθνικός Σοχού – ΑΠΕ Λαγκαδά 3-1

15.00 Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

15.30 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-2

15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-3

15.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 1-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού 0-0

15.00 Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Δορκάδας 1-0

15.00 Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Ρυσίου 2-1

15.00 Αετός Βασιλικών – ΑΕ Κρήνης 3-0  (Τρόκας, Καρατζάς, Κούσας)

15.00 Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Επανομής 0-2 (Κρυστάλλης 55′, Κατσαμακίδης 89′)

15.00 Νίκη Μεσημερίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0

15.00 Μαραθώνας – Πανόραμα 0-1  (Τσουπράς)

15.00 Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-3  (πεν. 13′ / Κούκλης 78′, Πιαστόπουλος 88′, Σπανός 90′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
15.00 Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Μαλγάρων 1-2

15.00 Εθνικός Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Φίλιππος Ελεούσας – Αστραπή Νεάπολης 4-1

15.00 Μακεδονικός Μοναστηρίου – Εθνικός Μετεώρων 2-2

15.00 Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ακρίτες Συκεών 0-3 (Τοσκάι, Κωφός)
(Ξεκίνησε καθυστερημένα λόγω καθυστερημένης άφιξης του γιατρού)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νίκη Ευκαρπίας 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Ατρόμητος Τριαδίου – Κισσός Χορτιάτη  2-0

15.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015  1-4

15.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Πυλαίας 0-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————

15.00 Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου  3-1

15.00 Διγενής Μονολόφου – Δόξα Αδένδρου  2-4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–

15.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 2-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–

15.00 Ρουβίκωνας – Δόξα Περιβολακίου 4-6

15.00 Αετός Ανω Σταυρού – ΑΕ Αγ. Γεωργίου  2-2

 

Scroll Up