Όλο το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 12-13/01

Συντάκτης: Share:

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΜ το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου, που είναι το ακόλουθο:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.01.2019

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

 

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.00

 

ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – Δόξα Δράμας

Γήπεδο:Μίκρας (Ηρακλή) – ώρα:14.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας   

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αξιός Ανατολικού – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Balousha Mohammed

Δόξα Ρετζικίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης – Πανόραμα

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

ΠΟ Ξηροκρήνης – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΣ Παπάδες

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αριστοτέλης – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:………………………….. – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

ΑΕ Μαρτίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Μεσήμβριας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Κυψέλη Νεάπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Βορράς Αμπελοκήπων – Σάντος Πανοράματος

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Ματιάκη  Φωτεινή

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Ιγνατιάδης, Νεοχωρλής, Παπατζίκος, Τόλης Δ., Χατζηγεωργίου Γ., Τουμπουλίδης.

 

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Διβίδης, Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Κυριακίδης, Λαζάρου, Πεντερίδης, Πολύδωρας.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.01.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00                                                

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μελιτεύς Μελίτης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισας 1964

Γήπεδο:Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) – ώρα:15.00

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Φοίνικας Καλαμαριάς – Δόξα 2016

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:15.00 – Ιατρός: Φαντίδου Μαρία

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00 – Ιατρός: Balousha Mohammed

Δόξα Ρετζικίου – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:15.00 – Ιατρός: Χορόζογλου Γεώργιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Εθνικός Σοχού – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Καμπανιακός – Μελιτέας

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ιωνικός – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – Ελλήσποντος Κριθιάς                 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Alokshi Mohammed

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Αναγέννηση Ρυσίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:10.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μαγνησιακός – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ηρακλείου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Αστέρας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Νίκη Ευκαρπίας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Ματιάκη  Φωτεινή

Δόξα Δρυμού – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Δρυμού – ώρα:11.30

Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Ξηροποτάμου – Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο:Ξηροποτάμου – ώρα:11.30

Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αρης Καβαλαρίου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Ασσήρου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Λαγυνών – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Πέρα – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ιωάννης Παπάφης – Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Προοδευτική – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Φοίνικας Καλαμαριάς – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Κανάρης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Προχώματος – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.15

Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Καπετάν Αγρας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ερμής Μηχανιώνας – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδών Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Δόξα Γερακαρούς – Φοίνικας Σχολαρίου   

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:15.00

Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΠΑΟ Καρτερών – Αετός Ανω Σταυρού   

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ρακόπουλος, Ναζίρης, Ιγνατιάδης, Συμεωνίδης, Μπούρος, Μεταξάς.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 11.00 – 13.00: Ανδρικόπουλος, Balousha, Ιωαννίδης Παντ., Μακρίδης, Μαυρόπετρος.

 

 

15.00: Γκόγκος, Μπάνης, Σαλβαρίδης, Τάτσης, Χατζηαθανασίου, Usore Blessing, Λάλλας.