Ολο το πρόγραμμα των αγώνων των παιδικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Ορφέας Σουρωτής – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα:12.30

Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Ρυσίου – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)

Γήπεδο: Καρδίας- ώρα: 09.00

Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

 

Κ17 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

΄Ηφαιστος Θέρμης – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

Κ17 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Αστέρια – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30

Γιατρός: USORE BLESSING

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Πανόραμα

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Μελιτέας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

 

 Κ17 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ:  Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

 

Κ17 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΑΕ Φιλύρου – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Γήπεδο :Βασιλουδίου – ώρα: 11.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

 

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Λητής  ———  0 – 3 α/α

 

 

Κ17 – 6ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Κανονιέρηδες – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00

Γιατρός:

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

 

ΑΕ Νέων Σίνδου – Ιωνικός

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

 

Κ16 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Δόξα Τριλόφου – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 09.30

Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Ερμής Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου    ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

Κ16 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

 

Κ16 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) / CELESTE- Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30

Γιατρός:

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

Εθνικός Λαγυνών – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

 

 

Κ16 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Ελπίδες Ηλιούπολης – Δόξα Ελπίδας    ——— 0 – 3 α/α

 

Ντίνος Κούης – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) / CELESTE

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων   ———  0 – 3 α/α

 

Μακεδών Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

 

Κ16 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Καμπανιακός – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Ατέρμων

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 09.30

Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 – 1ος όμιλος(5η αγωνιστική)

——————————

Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πανόραμα

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: Αετός Βασιλικών

 

 

 

Κ15 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Εθνικός Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μακεδόνες

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

Κ15 – 3ος όμιλος(5η αγωνιστική)

——————————

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

 

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:09.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.30

Γιατρός: USORE BLESSING

 

Κ15 – 4ος όμιλος(5η αγωνιστική)

——————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Εθνικός Μετεώρων – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟ Γ.

 

 

 

 

Κ15 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Μακεδονικός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 14.00

Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

 

Κ15 – 6ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

 

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΠΑΟ Κουφαλίων    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – Ακαδημίες Μίκρας

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.30

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας    ——-   0 – 3 α/α

 

ΡΕΠΟ:  Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

 

Κ14 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

 

 

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

Κ14 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.30

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

Ελπίδες Συκεών – ΒΑΟ

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:09.00

Γιατρός: USORE BLESSING

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

 

Κ14 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Κανονιέρηδες – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.30

Γιατρός:

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

 

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα:10.30

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:10.00

Γιατρός: BALOUSHA M.

 

 

 

 

 

 

Κ14 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΕ Ευόσμου – Πρωτέας Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Κεραυνός Κολχικού    ———-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: USORE BLESSING

 

Κ14 – 6ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Αξιός Ανατολικού – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Αθλητική Εκπαίδευση – Ιωνικός

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.

Ατέρμων – Ακαδημία Οι Αετοί

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

Ομόνοια Σίνδου – ΑΣ Μύγδονας 2007

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:10.30

Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

 

Κ13 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 – Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

 

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Γήπεδο: Καρδιάς – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

 

 

 

 

Κ13 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00

Γιατρός: USORE BLESSING

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

 

Κ13 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

Εσπερος Τερψιθέας – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.

ΑΕ Φιλύρου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

 

Κ13 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

——————————

Ομόνοια Σίνδου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΜΣ Νικόπολη    ———-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00

Γιατρός: BALOUSHA M.

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.00

Γιατρός: BALOUSHA M.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

 

 

 

Κ13 – 5ος όμιλος(5η αγωνιστική)

——————————

Μακεδονικός – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.30

Γιατρός: BALOUSHA M.

Δόξα Ελπίδας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου  ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Αγροτικός Αστέρας – Αστέρας Αμπελοκήπων    ———-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα:12.00

Γιατρός:

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

 

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ.  ΤΖΙΟΛΑ (2η αγωνιστική)

 

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – Θρίαμβος Ταγαράδων: Γήπεδο 1 ώρα: 13.00

 

Θερμαϊκός Θέρμης – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1): Γήπεδο 1 –  – ώρα: 09.00

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΟ Καρδίας:  Γήπεδο 1 ώρα: 12.00

 

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3):  Γήπεδο 1 ώρα: 11.00

 

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ:  Γήπεδο 1 ώρα: 10.00

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)

 

Κ7 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ.  ΤΖΙΟΛΑ (2η αγωνιστική)

 

ΑΕ Κρήνης – Μαντουλίδης:  – Γήπεδο 2 ώρα: 09.00

 

΄Ηφαιστος Θέρμης – Θερμαϊκός Θέρμης:  – Γήπεδο 2  ώρα: 10.00

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΟ Καρδίας:  – Γήπεδο 2 ώρα: 11.00

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ:  – Γήπεδο 2 ώρα: 12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)

Κ10 – ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  (2η αγωνιστική )

Γήπεδο: ΣΙΝΔΟΥ          

 

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2):  – ώρα:12.00

 

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1):  – ώρα:11.00

 

Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – ώρα: 11.00

 

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  – ώρα: 12.00

 

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΟΙ  ΑΕΤΟΙ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 9 (2011 και νεότεροι)

Κ9 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ  (2η αγωνιστική)

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Παύλος Μελάς:  – ώρα: 10.00

 

ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου:  – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) – Εθνικός Ευόσμου:  – 09.00

 

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ:  – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (2η αγωνιστική)

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Παύλος Μελάς:  –ώρα: 11.00

 

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ:  – — ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) – ΑΕ Ευόσμου:  – ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Ευόσμου:  – ώρα: 10.00

 

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ.  ΤΖΙΟΛΑ (2η αγωνιστική)

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης:  Γήπεδο 1ώρα: 10.30

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ:   Γήπεδο 1 ώρα: 11.30

 

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2): Γήπεδο 1 –   ώρα: 12.00

 

Μπέμπηδες 2000 – Αετός Βασιλικών: Γήπεδο 1 –   ώρα: 12.30

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up