Όλο το πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Γ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΕΛ.

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας    ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 15-10-2019

Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 19.30

Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Αχιλλέας Περαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

 

Κ17 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Μπέμπηδες 2000 – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

΄Ηφαιστος  Θέρμης – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Μαραθώνας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.

 

Κ17 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09,00

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αστέρια

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ρετζικίου    ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

Μελιτέας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

ΡΕΠΟ: – Αχιλλέας Τριανδρίας

 

Κ17 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ- ώρα: 12.00

Γιατρός: USORE BLESSING

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

 

ΡΕΠΟ: – Αστέρας Αμπελοκήπων

 

Κ17 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Κεραυνός Κολχικού – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.00

Γιατρός:  ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

 

Κ17 – 6ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Ιωνικός – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΑΕ Νέων Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Σίνδου  ΤΕΙ- ώρα: 11.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.

Αγροτικός Αστέρας – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

Εσπερος Τερψιθέας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

 

Κ16 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Μπέμπηδες 2000 – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ  ΕΛ.

Ερμής Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)    ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

 

Κ16 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015    ————  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

Κ16 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.

Εθνικός Λαγυνών – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Μακεδονικός – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: USORE BLESSING

Δόξα Ρετζικίου – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1)

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

 

Κ16 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Ντίνος Κούης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο :Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ    ———-   0 – 3 α/α

Μακεδών Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΜΠΟΥΤΕΛ  Μ.

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

 

Κ16 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Ατέρμων

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007

Γήπεδο: ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

Μαγνησιακός – Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Αετός Βασιλικών – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Αναγέννηση Ρυσίου    ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 15-10-2019

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 17.30

Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 11.30

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

 

ΡΕΠΟ:  – Πανόραμα

 

Κ15 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠ.

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Μακεδόνες – Μαραθώνας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

Κ15 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη    ———- 0 – 3 α/α

 

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών    ————  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

 

ΡΕΠΟ: – Ελπίδες Συκεών   

 

Κ15 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Ντίνος Κούης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

Εθνικός Μετεώρων – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ – ώρα: 13.30

Γιατρός: USORE BLESSING

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

 

Νίκη Ευκαρπίας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.

 

 

Κ15 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 18.30

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 18.30

Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.

 

Κ15 – 6ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΠΟΥΤΕΛ Μ.

 

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – Ελευθεριακός    ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 14.00

Γιατρός: USORE BLESSING

 

ΡΕΠΟ:  – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)   

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 – 1ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΑΟ Καρδίας – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006)

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΕΛ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ακαδημίες Μίκρας

Γήπεδο : ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΡΕΠΟ: – Αστέρας Ραιδεστού   

 

Κ14 – 2ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 14.30

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

 

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ    ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

 

Κ14 – 3ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – ΒΑΟ

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

Ελπίδες Συκεών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

 

Κ14 – 4ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Ομόνοια Σταυρούπολης – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Εθνικός Μετεώρων    ———– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-10-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.

 ΡΕΠΟ: – Ελπίδες Ηλιούπολης   

 

Κ14 – 5ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Πρωτέας Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 18.30

Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

Κ14 – 6ος όμιλος(2η αγωνιστική)

——————————

ΑΣ Μύγδονας 2007 – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Ομόνοια Σίνδου – Ακαδημία Οι Αετοί

Γήπεδο: Σίνδου ΤΕΙ- ώρα: 12.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.

Ατέρμων – Ιωνικός

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

 

Κ13 – 1ος όμιλος(1η αγωνιστική)

——————————

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ

Γήπεδο:  Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ ΗΛ.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 10.15

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

Μπέμπηδες 2000 – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

Κ13 – 2ος όμιλος (1η αγωνιστική)

——————————

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠ.

ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

 

Κ13 – 3ος όμιλος (1η αγωνιστική)

——————————

ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.

ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (ΠΛ) – ώρα: 15.00

 

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο :Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

 

ΡΕΠΟ: ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

 

Κ13 – 4ος όμιλος(1η αγωνιστική)

——————————

Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Σίνδου   ΤΕΙ- ώρα: 09.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.

Ντίνος Κούης – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ  ώρα: 14.00

 

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.15

 

ΑΜΣ Νικόπολη – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ Θ.

Κ13 – 5ος όμιλος(1η αγωνιστική)

——————————

Μακεδονικός – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 10.30

Γιατρός: USORE BLESSING

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Αθλητική Εκπαίδευση    ——– 3 – 0 α/α

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΕ Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΑΟ Κουφαλίων    —— ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up