Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 30-31 Μαρτίου

Συντάκτης: Share:

Το πρόγραμμα των αναμετρήσεων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ανακοίνωσε η ΕΠΣΜ.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 16.30

 

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 16.30

 

Εθνικός Σοχού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 16.30

 

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.30

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.30

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

 

Κεραυνός Κολχικού – Μαραθώνας

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 16.30

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.30

 

Μακεδονικός Ασκού – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 16.30

 

ΑΕ Φιλύρου – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.30

 

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Πανόραμα – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30

 

ΑΕ Κρήνης – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.30

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.30

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.30

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.30

 

Θρίαμβος Παρθενίου – Ορφέας Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

 

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

Φίλιππος Ελεούσας – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 16.30

 

Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Δόξα Δρυμού – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 16.30

 

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.30

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αριστοτέλης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

ΑΕ Μαρτίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30

 

Δόξα Τριλόφου – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 16.30

 

Αχιλλέας Περαίας – Φοίνικας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.30

 

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Σάντος Πανοράματος

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 16.30

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 31.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30

 

Μακεδονικός Γέφυρας – Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 11.30

 

Δόξα Ρετζικίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30

 

ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30

 

Ιωνικός – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.30

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 11.30

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30

 

Αξιός Ανατολικού – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 11.30

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 11.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30

 

Αετός Βασιλικών – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.30

 

Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 16.30

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

Οδυσσέας Κορδελιού – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 11.30

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 16.30

 

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 16.30

 

Εθνικός Λαγυνών – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 16.30

 

Δράση Αρδαμερίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.30

 

Βρασίδας Βρασνών – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.30

 

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 16.30

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 16.30

 

Εθνικός Προφήτη – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Προοδευτική – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 14.00

 

Ατρόμητος Τριαδίου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 11.30

 

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.30

 

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 11.30

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Πέρα

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 11.30

 

ΑΕ Φαλήρου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Κανάρης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 16.30

 

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 14.00

Δείτε Επίσης

Scroll Up