Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΜ του Σαββάτου

Συντάκτης: Share:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Κολχικού 4-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0

Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού 5-3

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας 2-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-2

Κανονιέρηδες – Ιωνικός 0-1 (Φωτό)

Ελευθεριακός – Μακεδονικός Γέφυρας 2-1

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αίας Ευόσμου 0-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Ασκού 5-0

ΑΣ Νεάπολης – Παύλος Μελάς 2-2

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-0

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ρυσίου 1-1

Αστέρας Ραιδεστού – Πανόραμα 1-0

Νίκη Μεσημερίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Θρίαμβος Παρθενίου 2-0

Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-0

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-4

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Αμπελοκήπων 0-0

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Εθνικός Μετεώρων 3-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-1

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου 0-3

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Αστέρας 4-2

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Αρης Καβαλαρίου 0-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Πυλαίας – Πέρα 3-1

15.45 Προοδευτική – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 5-0

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 0-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Αριστοτέλης – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 3-4

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Ερμής Μηχανιώνας – Μαραθών Υποδομή 1926 2-2

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Βορράς Αμπελοκήπων – Δόξα Γερακαρούς 1-2

Δείτε Επίσης

Scroll Up