Τα αποτελέσματα της Κυριακής 23 Δεκεμβρίου 2018

Συντάκτης: Share:

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν σήμερα στα γήπεδα της ΕΠΣΜ είναι τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1

Αχιλλέας Τριανδρίας – Φοίνικας Πολίχνης 0-0 

Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Σοχού 2-1

Μαραθώνας – ΑΟ Καρδίας 1-2

Θύελλα Περιστερώνα – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1

Αστραπή Δενδροποτάμου – Δόξα Αγ.Παύλου2-2

Αίας Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Λητής 0-3 α.α.

Ακρίτες Συκεών – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-1

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟ Δορκάδας 2-0

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Πυλαίας – Νίκη Κερασιάς 5-0

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 4-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ελπίδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 
1-2

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης 2-0 

Οδυσσέας Κορδελιού – Ελπίδες Χαλάστρας 6-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων 2-0

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΜΣ Νικόπολη 3-0

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 2-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ηρακλείου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 2-1

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Νίκη Ευκαρπίας1-0

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Αστέρας3-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

—————————————————-
Νέστωρ Οσσας – Αρης Ξηροποτάμου 2-0

Ηρακλής Μοδίου – Αρης Καβαλαρίου 2-0

Εθνικός Προφήτη – Δόξα Ασσήρου 0-5

Διγενής Κρυονερίου – Δάφνη Ευαγγελισμού1-1

Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Πέρα – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-2

ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 0-4

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ιωάννης Παπάφης 2-3

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Προοδευτική 2-0

Αίολος – Ατρόμητος Τριαδίου 3-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-1

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Κανάρης 1-3

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου 0-1

Αχιλλέας Περαίας – Αριστοτέλης 1-1

ΑΣ Παπάδες – ΑΕ Μαρτίου 1-2

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου 1-2