Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ 16/12

Συντάκτης: Share:

Κατά τη διάρκεια της Κυριακής, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα σε όλους τους αγώνες της ΕΠΣΜ, που διεξήχθησαν:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————
11.00 Μελιτέας – Θύελλα Περιστερώνα 1-3 (Σπυρινούδης 20′, Φοινικόπουλος 55′, Τζήκας 67′, Πλατάκης 77′)
15.00 Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Ευόσμου 1-0 (Μεγαλοοικονόμου)
15.00 Εθνικός Σοχού – Θερμαϊκός Θέρμης ANABOΛΗ
15.00 Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής 1-0
15.00 Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-0 (Τσεμεκίδης 75′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Ιωνικός – ΓΣ Ηλιούπολης 7-0 (Βέργος 5′, 18′, 35′, 69′, Βανώκας 53, Πασπαλάς Χρ. 67′, 77′)
11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-1 (Χατζηαγοράκης 16′ , Χατζησάββας 80′ / Ζουμπούλης 45′)
11.00 Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-0
11.00 Κανονιέρηδες* – Αστραπή Δενδροποτάμου 2-1
11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Μακεδονικός Γέφυρας 4-2
15.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Ρετζικίου 5-2
15.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελευθεριακός 2-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
15.00 Μακεδονικός Λητής* – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-3
15.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΣ Νεάπολης 4-2
15.00 Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ακρίτες Συκεών 3-2
15.00 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Μακεδονικός Ασκού 4-1
15.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Φιλύρου 3-0
15.00 ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
15.00 Αναγέννηση Επανομής – Εθνικός Πυλαίας 1-1
15.00 ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου 1-0
15.00 Αετός Βασιλικών – ΑΕ Κρήνης 1-1
15.00 ΠΑΟ Διοικητηρίου – Νίκη Μεσημερίου 3-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου 0-3
13.00 ΠΟ Ξηροκρήνης – Δόξα Ελπίδας 0-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Μαγνησιακός – ΑΕ Αμπελοκήπων 0-1
11.30 Φίλιππος Ελεούσας – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 6-3
15.00 Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-0
15.00 Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Δόξα Δρυμού – Ενωση Συκεών 2-1
13.00 Εθνικός Αστέρας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας 0-0
11.30 Δάφνη Ευαγγελισμού – Ηρακλής Μοδίου 2-3 (Αργυρούδης 35′, Δήμτσης 47′)
11.30 Εθνικός Λαγυνών – Διγενής Κρυονερίου 1-0
15.00 ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Εθνικός Προφήτη 3-1
15.00 Δόξα Ασσήρου – Αρης Ξηροποτάμου 3-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Κισσός Χορτιάτη 0-1 (Ελευθεριάδης 90+)
11.30 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αίολος 0-0
15.00 Προοδευτική – ΑΕ Φαλήρου 2-2
15.00 ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-4 (Τουλκερίδης, Κούκλης 2, Τσόνιας)
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Δόξα Τριλόφου – ΑΣ Παπάδες 1-0 (Βαλαβάνης 49′)
15.00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας 3-5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
15.00 Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΟ Μεσήμβριας 4-0
15.00 Αναγέννηση Προχώματος – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-5
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 ΑΣ Αγ. Παύλος – Κυψέλη Νεάπολης 7-2
11.00 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-3
11.00 Νίκη Νεοχωρούδας – ΠΑΟΚ Πολίχνης 5-1
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ερμής Μηχανιώνας 6-1 (Κεραμάρης 5′, 49′, Μπάχος 17′, 46′, Κέρος 59′ / Νεντίδης 37′)
10.00 Καπετάν Αγρας – Μαραθών Υποδομή 1926 2-3
12.00 Λιονταράκια Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου 2-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Σάντος Πανοράματος – ΠΑΟ Καρτερών 0-2
15.00 Μακεδών Ευόσμου – Δόξα Γερακαρούς 0-4
15.00 Αετός Ανω Σταυρού – Φοίνικας Σχολαρίου 3-0