Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 8 Δεκεμβρίου 2018

Συντάκτης: Share:

Τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ συνεχίστηκαν το Σάββατο, με τα εξής αποτελέσματα:
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού 2-1
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας 0-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-0
Μακεδονικός Γέφυρας – Κανονιέρηδες 1-0
Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής 2-1
ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Κριθιάς 8-0
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Επανομής 1-2
Νίκη Μεσημερίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1
Πανόραμα – Νίκη Κερασιάς 4-2
ΑΕ Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής 1-0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-1
Εθνικός Μαλγάρων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΜΣ Νικόπολη 0-1
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Φίλιππος Ελεούσας 6-0
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-5
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας 1-0
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστραπή Μεσαίου 2-1
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας 1-1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Προφήτη – Δράση Αρδαμερίου 3-3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Κανάρης 1-0
Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 1-1
Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου 2-3
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Προχώματος 3-2
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 0-3 ά.α