Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ και οι σκόρερ

Συντάκτης: Share:

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της ΕΠΣΜ, έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου 1-1  (Παναγιωτίδης 73′ πεν. / Μποχώνης 52′)

Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς 0-2  (Σταμάτης 69′)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός 2-0  (Νικολαΐδης 54′, Σταυρόπουλος 90+3′)

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Μελιτέας 4-1

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου 2-2

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής 1-1  (Τσίτος 55′ / 59′)

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Διγενής Κρυονερίου 2-0

ΠΑΟ Δορκάδας – Νίκη Ηρακλείου 2-2

Κεραυνός Κολχικού – ΑΣ Νεάπολης 3-0  (Κόκκινος, Μιχάλας, Ντιόπ)

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αριστοτέλης – Μαραθώνας 0-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Σταυραετός Ευξεινούπολης  3-0 α.α.

Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Ευόσμου 1-3

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΓΣ Ηλιούπολης 0-6

Αξιός Ανατολικού – Δόξα Ελπίδας 5-2

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης 1-2

Φίλιππος Ελεούσας – Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-2

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 6-1

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

15.30 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-3

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0

17.30 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας  2-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-2

Ατρόμητος Τριαδίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-1

Προοδευτική – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 3-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 1-3

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – Μαραθών Υποδομή 1926 5-1

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης 5-1

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Δόξα Τούμπας 5-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – ΠΑΟ Καρτερών 1-1

 

Φάση από τον αγώνα Ιταλική Ακαδημία-Μ. Αλέξανδρος (5-1)

Δείτε Επίσης

Scroll Up