Το πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΜ της Τετάρτης

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22.05.2019

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)

—————————————————————–

Δόξα Ελπίδας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Εθνικός Μαλγάρων – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)

—————————————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)

—————————————————————–

Νίκη Ηρακλείου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)

—————————————————————–

Νέστωρ Οσσας – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (2η αγωνιστική – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)

——————————————————

Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης – Αίολος

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (2η αγωνιστική – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)

——————————————————

ΑΕ Μαρτίου – Κανάρης

Γήπεδο:Μ. Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Μελενηκιώτης Πασχ., Παπαδόπουλος Γ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μακρίδης, Μαυρόπετρος, Πουλιάσης, Χατζηαθανασίου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.05.2019

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(2η αγωνιστική)

—————————————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δείτε Επίσης

Scroll Up