To πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΜ 22 και 23/12

Συντάκτης: Share:

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο οι αγώνες της ΕΠΣΜ σε όλα τα μέτωπα με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Αναλυτικά το πρόγραμμα :

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.12.2018

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Απόλλων Πόντου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 14.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Καμπανιακός

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ελευθεριακός – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

Δόξα Ρετζικίου – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Παύλος Μελάς – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Πανόραμα – ΠΑΟΝ

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΜΑΣ Αγχιάλου – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Γιατρός: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ενωση Συκεών – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00

Γιατρός: Λιαβά Χριστίνα

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Δόξα Δρυμού

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Ιγνατιάδης, Κουρούπης, Κόλτσος Β., Μπιλμπίλης, Παπατζίκος, Ρακόπουλος.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Alokshi M., Θεοδωρίδης, Λιόλιος, Λουκοβίτης, Μαργιούλα – Σιάρκου, Ματιάκη, Παπαδήμος, Συμεωνίδου.

 

 

 

Oι τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 22-23 Δεκεμβρίου 2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγιναν οι παρακάτω τροποποιήσεις:

 

Α. Ο αγώνας Αστραπή Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου θα διεξαχθεί το Σάββατο 22.12.2018 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΔΑΚ Συκεών (Νέο), αντί στο γήπεδο Συκεών (παλιό) – Ιατρός αγώνα: Πολυπαθέλη Ιωάννα.

Β. Ο αγώνας Ενωση Συκεών – Αστραπή Μεσαίου θα διεξαχθεί το Σαββάτο 22.12.2018 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Συκεών (παλιό), αντί στο γήπεδο ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – Ιατρός αγώνα: Λιαβά Χριστίνα.

Γ. Ο αγώνας Ακαδημία Ζ. Ζάχος – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης θα διεξαχθεί την Κυριακή 23.12.2018 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό), αντί στις 11.00 – Ιατρός αγώνα: Κυριακίδης Θεοχάρης.

Δ. Ο αγώνας Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΟ Ξηρόκρηνης θα διεξαχθεί την Κυριακή 23.12.2018 και ώρα 13.00 στο γήπεδο Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό), αντί στις 15.00 – Ιατρός αγώνα: Μουχσιάδης Ντέμης.

Ε. Ο αγώνας ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟ Ξυλούπολης θα διεξαχθεί το Σάββατο 22.12.2018 και ώρα 15.00 στο γήπεδο Δημ. Νεάπολης (χόρτο), αντί την Κυριακή 23.12.2018 και ώρα 11.30 στο ίδιο γήπεδο – Ιατρός αγώνα: Usore Blessing.

 

ΣΤ. Ο αγώνας Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Αστέρας θα διεξαχθεί την Κυριακή 23.12.2018 και ώρα 11.00 στο γήπεδο Δημ. Νεάπολης (χόρτο), αντί το Σάββατο 22.12.2018 και ώρα 15.00 στο ίδιο γήπεδο – Ιατρός αγώνα: Κρεσάν Ισάμ.