Το πρόγραμμα αγώνων των πρωταθλημάτων υποδομής

Συντάκτης: Share:

Το πρόγραμμα των αναμετρήσεων του προσεχούς Σαββάτου 19/10 στα πρωταθλήματα υποδομής ανακοίνωσε η ΕΠΣΜ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Κ17

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ (ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 21-10-2019) / Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ  (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 17.00

ΑΟ Καρδίας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) / Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:12.00

Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία / Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 10.00

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου / Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 12.30

 

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Κρήνης / Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 09.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 / Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ήφαιστος Θέρμης / Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ- ώρα: 10.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Μαραθώνας / Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

 

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αστέρια – Πανόραμα / Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30

Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου / Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας / Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Αρης Θεσσαλονίκης – Μελιτέας / Γήπεδο:  Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου

 

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Συκεών / Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες Αμπελοκήπων / Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας / Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Εθνικός Μετεώρων – Ηρακλής Αμπελοκήπων / Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

 

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΕ Φιλύρου – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ / Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Μακεδονικός Λητής / Γήπεδο: ΛΗΤΗΣ – ώρα: 10.00

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Κεραυνός Κολχικού  / Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00

Νίκη Ευκαρπίας – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) —— ΑΝΑΒΟΛΗ

 

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Κουφαλίων / Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – Ιωνικός    ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΕ Νέων Σίνδου / Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 18.30

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας / Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου / Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 10.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – Μπέμπηδες 2000 / Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 12.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία / Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ερμής Καλαμαριάς  / Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 13.30

 

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη  / Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) / Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΕΛΠΙΔΕΣ / ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ / Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) / Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00

 

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού – Αγροτικός Αστέρας  / Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ / Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Δόξα Ρετζικίου – Εθνικός Λαγυνών / Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.30

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE (1) – Μακεδονικός / Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30

 

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων / Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

ΑΕ Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά / Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00

Δόξα Ελπίδας – Ντίνος Κούης / Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE (2) / Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα:13.30

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μακεδών Ευόσμου    ——- 0 – 3 α/α

 

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Ατέρμων / Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) – ώρα: 12.30

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007 – Αναγέννηση Χαλκηδόνας / Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.00

Μαγνησιακός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων / Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 10.00

Αθλητική Εκπαίδευση – Φίλιππος Παλαιοκάστρου / Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  – ώρα: 10.30

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) / Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 11.30

Πανόραμα – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) – ώρα: 12.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών / Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 10.30

Απόλλων Καλαμαριάς – Μπέμπηδες 2000 / Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 18.30

ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

 

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟΚ / Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:12.00

Μαραθώνας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας / Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00

Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟ Διοικητηρίου / Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μακεδόνες / Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς / Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.30

 

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κισσός Χορτιάτη / Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Ελπίδες Συκεών – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 / Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.30

ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA – ΑΕ Φιλύρου    ———-  3 – 0 α/α

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΕ Ρετζικίου / Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00

ΡΕΠΟ: Πυρσός Θεσσαλονίκης

 

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εσπερος Τερψιθέας / Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων / Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 13.30

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου / Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 18.00

 

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά / Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 12.30

Δόξα Ελπίδας – Αίας Ευόσμου / Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Εθνικός Ευόσμου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) / Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00

 

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΟ Κουφαλίων / Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα:11.30

Ελευθεριακός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) / Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.30

ΡΕΠΟ:  ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία / Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 09.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΟ Καρδίας / Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 09.00

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) / Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 11.30

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ / Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 16.30

ΡΕΠΟ:  ΠΑΟΝ Επιβατών

 

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007) – Μπέμπηδες 2000 / Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς / Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 15.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) / Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 / Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.30

 

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – ΒΑΟ / Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30

Εθνικός Πυλαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ / Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) / Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ώρα: 13.30

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ / Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:13.30

Ελπίδες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας / Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

 

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ελπίδες Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης / Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ / Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:12.00

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Λαγυνών / Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:12.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ / Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30

 

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Κεραυνός Κολχικού / Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 10.00

Πρωτέας Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά / Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Κεραυνός Ωραιοκάστρου / Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΑΕ Ευόσμου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) / Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 18.30

 

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού – Ακαδημία Οι Αετοί / Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 10.00

Ιωνικός – ΑΣ Μύγδονας 2007 / Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:12.30

Αθλητική Εκπαίδευση – Ατέρμων / Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ.Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.30

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

1ος όμιλος (2η αγωνιστική)

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Μπέμπηδες 2000 / Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30

ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας / Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:14.00

Θρίαμβος Ταγαράδων – Απόλλων Καλαμαριάς / Γήπεδο: ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ – ώρα: 09.30

 

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ Νεάπολης / Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αχιλλέας Τριανδρίας / Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.30

ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ / Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 14.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου / Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ / Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30

 

3ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ / Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ / Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Εσπερος Τερψιθέας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου / Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

ΑΕ Φιλύρου – Ελπίδες Ηλιούπολης / Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

ΆΡΗΣ Θεσ/νικης 2007 (2) –   ΔΑΣ Ωραιοκάστρου / Γήπεδο: PLANET  – ώρα: 15.30

 

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης – Ομόνοια Σίνδου / Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ / Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα:10.00

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) / Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

 

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Δόξα Ελπίδας – Αστέρας Αμπελοκήπων / Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30

ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μακεδονικός / Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 18.00

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ Ευόσμου / Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 1030

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up