Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ για Σαββατοκύριακο 28-29/9

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28.09.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.00

Κανονιέρηδες – Μελιτέας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Δόξα Ρετζικίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:17.00

Μακεδονικός Γέφυρας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:17.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:17.00

ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Μεσημερίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

Εθνικός Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:17.00

ΑΕ Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:17.00

Αριστοτέλης – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Αξιός Ανατολικού – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:17.00

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Δάφνη Ευαγγελισμού – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:17.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Αίολος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Μαρτίου – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα:17.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.09.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Σειρήνα

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:16.00

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:16.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:17.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:17.00

Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:17.00

Ιωνικός – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:17.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:11.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

Καμπανιακός – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:11.30

Αχιλλέας Τριανδρίας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φιλύρου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:17.00

Νίκη Ηρακλείου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:17.00

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:17.00

Θύελλα Περιστερώνα – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Μαραθώνας

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:17.00

Ορφέας Σουρωτής – Πανόραμα

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:17.00

Δόξα Ελπίδας – Σταυραετός Ευξεινούπολης       ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Οδυσσέας Κορδελιού – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.00

Μαγνησιακός – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

ΑΜΣ Νικόπολη – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Ακρίτες Συκεών – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30

ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδών Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30

Εθνικός Αστέρας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:13.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ασσήρου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00

Εθνικός Λαγυνών – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:17.00

Ηρακλής Μοδίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:11.30

Δόξα Γερακαρούς – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30

Νέστωρ Οσσας – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Πέρα – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.30

ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

Προοδευτική – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.30

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:17.00

Αχιλλέας Περαίας – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:17.00

Δείτε Επίσης

Scroll Up