Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο 23-24/11

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23.11.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Αστέρας Ραιδεστού – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00

Μαραθώνας – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Θρίαμβος Παρθενίου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:15.00

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αξιός Ανατολικού    0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Φίλιππος Ελεούσας – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:15.00

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Βρασίδας Βρασνών – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Τριαδίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Αχιλλέας Περαίας – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.00

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Διγενής Μονολόφου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – ΑΕ Νεάπολης Αστράπη Θεσ.

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

ΑΟ Θράκης – Κανάρης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μακεδονικός

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

 

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης –  Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:ΑΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:15.00

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΣ Νέες Τρικάλων

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30

Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιωνικός

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Μελιτέας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Δόξα Πενταλόφου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.30

Ελευθεριακός – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Ασκού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

 

Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:15.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

ΑΣ Νεάπολης – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.00

Πανόραμα – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00

Νέστωρ Οσσας – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Αρης Καβαλαρίου – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φαλήρου – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Αίολος – Προοδευτική

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Πέρα

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ιωάννης Παπάφης – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:11.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:11.30

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.00

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – Λιονταράκια

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

ΑΟ Σούτερς – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:15.00

ΠΑΟ Καρτερών – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

Ενωση Συκεών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Δείτε Επίσης

Scroll Up