Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ του επόμενου Σαββατοκύριακου

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.11.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός – Αρης Παλαιοχωρίου                     ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00

Ιάσων Αυγής – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Αγ.Παύλου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Μακεδονικός Γέφυρας – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Κανονιέρηδες – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μελιτέας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Ελευθεριακός – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.00

Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Διγενής Κρυονερίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:15.00

ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00

Ελλήσποντος Μαδύτου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Νίκη Μεσημερίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

Μαραθώνας – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.11.2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Λέοντες – Καβάλα ‘86

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Δόξα Ρετζικίου – Μέντεκας Καλαμαριάς                            ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00

Παύλος Μελάς – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00

Ιωνικός – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Δόξα Ρετζικίου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:12.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Κρήνης – Αριστοτέλης

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:12.00

Ορφέας Σουρωτής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Αετός Βασιλικών – Πανόραμα

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

 

 


 

  • ,
  • or

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up